Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.

Mroczków

Opinie o Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.

rajd

Cześć cześć. Znajomy pracował w firmie jeszcze kilka lat temu i muszę przyznać , że miło było ostatnio usłyszeć , że dalej nieźle im się wiedzie i są na fali wznoszącej. Ciekawe tylko ile jeszcze i jak długo. Z tego co wiem to szukają tu opiekunów klienta

king67

odpowiedź

tak czytam i czytam ... Ja uwazam ze mozna w tu zarabic i sie zarabia dobrze. Nie znam pracy gdzie za nic placa. Tu placa i wymagaja. Nie spotkalo mnie tu nigdy nic zlego. Polecam

hehe

Agnieszka

W tej firmie pracowałam ponad 5 lat. Obecnie wychowuję dziecko, ale mam nadzieję tam wrócić. Nie zgadzam się absolutnie z opinią. Pracodawcy wymagający profesjonalizmu i wyników, ale płacący uczciwe pieniądze z punktualnością szwajcarskiego zegarka. Faktem jest że szybko rozstają się z ludźmi, którzy tych wyników nie mają - tu rzeczywiście nie mają skrupułów - ale stąd też sukces firmy - dobra i zaangażowana załoga. Bardzo dużo nauczyłam się w tej firmie. Warunki pracy naprawdę świetne. Nie rozumiem zupełnie poprzednich opinii....

Zostaw opinię o Fischer Automotive sp. z o.o sp. k. - Mroczków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.