ST.Jude Medical Sp. z o.o.

Opinie o ST.Jude Medical Sp. z o.o.

mon

klops, czy to jest jedyny wyznacznik szczęścia - nie byłbym przekonany. Z tego co wiem w firmie panuje generalnie dobra atmosfera, ale to co warto to przede wszystkim poswięcić czas na zrozumienie polityki

do salesman

Nie piszemy 'z tąd' tylko 'stąd'. Państwo zmarnowało pieniądze na Twoją edukację:)

Salesman

Ja pracuję w St. Jude M. Ponad 5 lat i nie zamierzam z tąd odejść. Atmosfera jest świetna, a sprzedawanie kardiologii interwencyjnej to porostu przyjemność.

Szczęśliwy człowiek

Pracowałem na nieszczęście w firmie st. Jude medical ponad 3 lata, wystarczająco za długo. Szefowie działów o usposobieniu samouwielbiajacych sie panów z tendencja do zachowań uwlaczajacych godności człowieka. Dominował tutaj manager działu Cardiovascular, człowiek nie znający słowa szacunek do drugiego, pełen fałszu i zakłamania. Omijać firmę dalekim łukiem!!!! Produkty dobrej jakości, ale element ludzki to żenada. W wielu firmach dystrybucyjnych czy o mniejszym zasięgu lepiej traktuje sie ludzi. Szkoda zdrowia na kontakt z ta firma. Niepolecam pok każdym względem.

Zostaw opinię o ST.Jude Medical Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ST.Jude Medical Sp. z o.o.