ESCO Firma Prywatna Marek Heinrich

Bielsko-Biała

Opinie o ESCO Firma Prywatna Marek Heinrich

Tesco

Następny żałosny i niepoważny prywaciarz (to chyba taki polski standard - a raczej niczym pewien film - polskie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] który by chciał, żeby pracować za pół darmo i wydaje mu się chyba, że pracownik powininen go całować po nogach za to, że raczył go w ogóle zatrudnić! Facet nie ma zielonego pojęcia o komputerach, a wymagania ma jakby to był drugi Dell i obsługiwał informatycznie co najmniej instytucje typu banki czy Gazprom.

Zostaw opinię o ESCO Firma Prywatna Marek Heinrich - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESCO Firma Prywatna Marek Heinrich