FINETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o FINETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Patrycja

Bardzo kiepska firma, mają swoich współpracowników za nic :( Słaba kultura organizacyjna.

ag

jakoś żadnej oli sobie nie przypominam.. mała firma ze mną 6 osób plusz "szefostwo" sami sobie wystawiacie te komentarze?

ola

a ja pracuje kilka lat i jest super :)

kamil

to idź do sklepu spożywczego jak nie chce ci się pracować, co ty myślisz że będą ci płacić za pierdzenie w stołek? stuknij się w łeb!

taki

Jak nie miałaś efektywności to co się dziwisz. Trzeba pracować a nie w kulki lecieć

karol
@taki 18.07.2016, 07:31

z takim podejściem to lepiej tą firmę omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o FINETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FINETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ