EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Opinie o EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Dzień dobry,
Witamy Państwa na oficjalnym Profilu EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
w serwisie GoWork.pl. Od tej pory chcemy prowadzić otwartą komunikację,
rzetelnie odpowiadać na Państwa pytania oraz przedstawiać najświeższe
informacje o firmie.
Od ponad dwudziestu lat jesteśmy jednym z liderów sprzedaży i serwisu
samochodów ciężarowych i dostawczych Mercedes-Benz w Polsce. Starając się
sprostać wymaganiom naszych klientów, nieustannie dążymy do jak najlepszej
jakości obsługi.
W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm i współpracę. Wiemy, że tylko dzięki
zaangażowanym pracownikom posiadającym dużą wiedzę, jesteśmy w stanie
oferować produkty jak najwyższej jakości. Zależy nam na bezpieczeństwie i
zadowoleniu naszych członków zespołu, dlatego staramy się odpowiadać na ich
potrzeby i nieustannie się rozwijać, oferując jak najlepsze warunki pracy.
Wszelkie sugestie i rady są dla nas bardzo istotne, gdyż pokazują nam one
obszary, które możemy udoskonalić. Z tego powodu prosimy o dzielenie się nimi
oraz opisywanie sytuacji wymagających wyjaśnienia pod bezpośredni adres opinie@ewt.mercedes-benz.pl byśmy mogli je zweryfikować i wyciągnąć wnioski.
Najświeższe oferty pracy w naszej firmie znajdą Państwo na stronie https://www.ewt.mercedes-benz.pl/pl/desktop/about-us/career/job-offers.html

Pozdrawiamy,
zespół EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Na jakie benefity można liczyć w EWT Automotive Polska Sp. z o.o.?

Strzeżony parking mnie zainteresował. Czy każdy na spokojnie się na nim zmieści? Nie ma problemów z miejscem? I czy tym samym można liczyć na dofinansowanie do dojazdu dla osób z dalszych odległości?

Nowy wpis

Spółka EWT Automotive Polska oferuje swoim pracownikom możliwość skorzystania z: - Prywatnej opieki medycznej - Preferencyjnych warunków ubezpieczenia na życie - Świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych - Dopłat do wypoczynku pracowników i dzieci oraz świadczeń świątecznych - Dostępu do pakietów sportowych - Systemu płatnych poleceń pracowniczych - Strzeżonego parkingu pracowniczego - Refundacji za okulary

Teresa

Kochani, a co wchodzi w pakiet socjalny dla pracownika? Pytam na podstawie tego ogłoszenia dla magazyniera w Ołtarzewie. Zarobki też ważne, tak tylko przypomnę :) Mąż się sposobi składać dokumenty, ale wpierw chcemy najważniejsze wiedzieć :)

Nowy wpis

@Teresa

W pakiet benefitów pozapłacowych wchodzi opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie na życie, dopłaty do wypoczynku pracowników i ich dzieci, świadczenia świąteczne. Zapraszamy do składania aplikacji drogą elektroniczną praca@ewt.pl. Zapraszamy też do kontaktu bezpośredniego lub telefonicznego +48 22 733 52 75

Ne polecam pracy tutaj bo firma jest nastawiona tylko na zysk a pracownik to tylko numer.

Czy poziom wynagrodzeń w EWT Automotive Polska Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 23 czerwca.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie EWT Automotive Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Mechanik / Pomocnik mechanika.

Czy w EWT Automotive Polska Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Pracodawca oczywiście wypłaca nagrody zgodnie z wewnętrznymi procedurami, ale również uznaniowe w związku ze szczególnymi zasługami pracowników.

Aktualność
Najlepsi w sieci Mercedes-Benz Polska, czyli nagrody Dealer roku i Serwis roku 2021 przyznane!
12 maja we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala, podczas której zostały wręczone nagrody dla najlepszego punktu dealerskiego i serwisowego w sieci Mercedes-Benz Trucks Polska. Z dumą informujemy, że EWT Automotive otrzymało drugie miejsce jako Dealer Roku 2021!

Tak, polityka płacowa przewiduje bonusy dla pracowników wszystkich szczebli.

Woj.

Czy ogłoszenie sprzedawca części w Jezewie Starym z waszej strony internetowej jest aktualne ??

@Woj.

Dzień dobry. Ogłoszenie jest już nieaktualne.

Mechank

Kierowcy cały czas stoją nad tobą i uczą cię jak masz robić chociaż sami się nie znają a jak odejdziesz na chwilę to narzędzia ci giną.

Magdalena
@Mechank

Kierowcy? A to oni poza prowadzeniem pojazdu są tutaj też od tego aby nadzorować naprawę swoich samochodów? Z tymi narzędziami to chyba lepiej gdzieś zgłosić

EWT Automotive Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Mechanik. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

EWT Automotive poszukuje pracowników na stanowiska mechaników. Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę i gwarantujemy stabilne warunki zatrudnienia. Celem uzyskania bardziej konkretnych informacji zapraszamy do kontaktu z Działem HR.

Czy istnieje możliwość rozwoju w EWT Automotive Polska Sp. z o.o.?

Jak najbardziej! Możliwości rozwoju są zróżnicowane w zależności od subiektywnych oczekiwań naszych kandydatów oraz poszczególnych stanowisk pracy. Celem uzyskania bliższych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Działem HR.

Czy zdarzają się nadgodziny w EWT Automotive Polska Sp. z o.o.?

Staramy się o organizację czasu pracy w ramach obowiązujących grafików pracy. Nadgodziny mogą się zdarzyć w sytuacjach nieprzewidzianych i wyjątkowych.

Justyna
@EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

To ile tak średnio w ciągu roku razy się zdarzają? Mniej więcej bym chciała wiedzieć pozdrawiam

Konieczność zaistnienia nadgodzin trudno przewidzieć. Ponadto nie bez znaczenia jest stanowisko, Dział i charakter pracy. Jeśli chciałaby Pani uzyskać szczegółowe informacje zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Aktualność
Poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

- Elektromechanik pojazdów dostawczych i ciężarowych w Ołtarzewie/ Warszawa
- Mechanik pojazdów ciężarowych i naczep w Płocku
- Sprzedawca części zamiennych w Jeżewie Starym/ Białystok
- Doradca Handlowy pojazdów dostawczych w Strykowie
- Doradca Handlowy pojazdów ciężarowych w Płocku

Aplikacje proszę przesyłać na adres: praca@ewt.mercedes-benz.pl
Szczegóły na stronie:

Czy w EWT Automotive Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

W przypadku gdy pracownik zgłosi się z konkretną sprawą, która mieści się w relacji pracownik i pracodawca, jest ona analizowana i omawiana. Wielokrotnie to właśnie spostrzeżenia pracowników miały bezpośredni wpływ na zachodzące zmiany w procesach wewnątrz Spółki.

Zapytanie

Dzień dobry, czy rekrutacja na stanowisko kontroler finansowy w miejscowości Płock została już zakończona? Znalazłem ofertę archiwalną i jestem ciekaw czy już Państwo znaleźli odpowiedniego kandydata oraz czy rekrutacja będzie jeszcze wznowiona? Pozdrawiam!

@Zapytanie

Dzień dobry, rekrutacja nie jest jeszcze zamknięta. Proszę o przesłanie CV na adres mailowy praca@ewt.pl

@Zapytanie

Dzień dobry, Proces rekrutacji do księgowości w Płocku już się zakończył. Nie wykluczamy że w przyszłości w związku z rozwojem struktur w ramach Spółki rozpocznie się nowy. Proszę śledzić nasze ogłoszenia.

Dzień dobry, Czy są obecnie przyjęcia do pracy w Państwa firmie w księgowości w Płocku?

Dzień dobry, czy rekrutacja na stanowisko kontroler finansowy w miejscowości Płock jest już zakończona? Znalazłem ofertę archiwalną i jestem ciekaw czy udało się już kogoś Państwu znaleźć czy może rekrutacja na to stanowisko będzie jeszcze wznowiona? Pozdrawiam!

Witam serdecznie, od jakiegoś czasu pojawiają się ogłoszenia w lokalizacji Jeżewo. Czy tam powstaje nowy oddział? Czy rekrutacja już się rozpoczęła? Dziękuję za odpowiedź.

@Kandydat

Dzień dobry. Już niebawem będziemy otwierać nowy oddział w lokalizacji Jeżewo Stare. Proszę śledzić nasze ogłoszenia lub pisać bezpośrednio na adres praca@ewt.mercedes-benz.pl.

@EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Dziękuję bardzo za informację.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w EWT Automotive Polska Sp. z o.o.?

Dzień dobry. Podczas rozmowy raczej angielski potoczny.

TERAZ JESTEŚMY RÓWNIEŻ W OLSZTYNIE I BIAŁYMSTOKU

Z nowym rokiem 2021 dolączyły do rodziny EWT dwa nowe oddziały EWT Automotive. W Olszynie i Białymstoku oferujemy sprzedaż części, serwis oraz sprzedaż samochodów ciężarowych.

Zapraszamy do kontaktu:

Olsztyn       +48 89 532 84 21 e-mail: serwis.olsztyn@ewt.mercedes-benz.pl

Białystok     +48  85 733 65 90 e-mail: serwis.jezewo@ewt.mercedes-benz.pl

Zostaw merytoryczną opinię o EWT Automotive Polska Sp. z o.o. - Ołtarzew

• Jak się pracuje w EWT Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EWT Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EWT Automotive Polska Sp. z o.o.?

EWT Automotive Polska Sp. z o.o.