counter
2 18 56 5 1

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Xerro-Polska?

Pytanie Nowy wpis

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Xerro-Polska?

Odpowiedz Nowy wpis
@Pytanie

Hahahahaha a do czego w tej firmie wymagany jest język angielski? Nie spodziewaj się że będziesz tam robić karierę międzynarodową

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Xerro-Polska?

Secret Nick Nowy wpis
Kandydat
@Pytanie

Wystarczy iść na rozmowę z szefem żeby się przekonać jakie jest podejście xD No i zobaczyć jak zawzięcie walczą z prawdziwymi opiniami o nich poprzez kasowanie postów i grożenie sądem :D

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Xerro-Polska?

Technik
@Pytanie

Wszyscy bardzo wyrozumiali i zawsze ze wszystkim można się dogadać. Bardzo przyjazna atmosfera miedzy pracownikami. Ogólnie wymarzona praca. Ciekawe czy to tez zostanie usunięte czy tylko prawdziwe komentarze znikają.

Secret Nick Nowy wpis
Kandydat

AdminWork

Zgodnie z przepisami prawa karnego, wpis w Internecie może naruszyć dobro osobiste pokrzywdzonego w dwojaki sposób. Osoba korzystająca z forum może zniesławić pokrzywdzonego (art. 212 § 2 k.k.), to znaczy podać nieprawdziwą informację narażającą na poniżenie w opinii publicznej bądź narazić na utratę zaufania potrzebnego do obejmowania danego stanowiska lub wykonywania zawodu. Ten typ twierdzenia może być oceniany jako prawda albo fałsz, czyli pokrzywdzony może stwierdzić, iż zdanie zamieszczone na forum nie jest prawdziwe. Należy zauważyć, że jest to przestępstwo bezskutkowe, tzn. zaistnienie skutku – np. w postaci utraty zaufania wobec pokrzywdzonego – nie jest potrzebne. Wystarczy, że istnieje tylko możliwość utraty dobrego imienia lub zaufania. Drugim rodzajem przestępstwa, często występującego w omawianym kontekście, jest znieważenie, czyli zamieszczenie wypowiedzi obraźliwej, ale nie dającej się zweryfikować. Jest to przestępstwo określone w art. 216 § 2 kodeksu karnego. Obydwa typy przestępstw są najczęstszym sposobem naruszenia dóbr osobistych na forach internetowych i są ścigane na drodze karne

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

TOmek

(usunięte przez administratora). Widocznie firma bardzo to kontroluje i szybko reaguje. Nie dziwne bo już i tak mało kto chce tam pracować a jak już to tylko na chwile. Rotacja pracowników jest bardzo duża.

@TOmek

Wszystkie negatywne komentarze są na bieżąco usuwane pomimo nie naruszenia regulaminu. Firma bardzo się musi starać żeby nie publikowano prawdziwych komentarzy na temat tej pracy.

Szukam pracy
@TOmek

Witam czy jest Pan byłym pracownikiem firmy? Jeśli tak chciałam dowiedzieć się parę rzeczy ale prywatnie na maila. Jest taka możliwość?

Work_pl

§4. Zasady korzystania z Serwisu Niedopuszczalne jest tworzenie kont nieistniejących Użytkowników oraz przekazywanie danych osobowych innych osób jako własnych danych osobowych. Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę. Administrator przechowuje dane adresów IP do 10 lat.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Xerro-Polska?

@Pytanie

Oficjalnie od 8 do 16. Praktycznie ciężko powiedzieć.

TOmek

@nick ale to często jest się tak wzywanym na dywanik do szefa na te rozmowy?

Byli pracownicy

No i teraz się zacznie straszenie regulaminem Gowork ile to lat przechowywane są adresy IP , pewnie zaraz zabierze głos niejaka Emilia tylko po co? To jest śmieszne i niedojrzałe. Zajmijcie się lepiej pracą. Rada dla tego portalu jest taka, że nie można z byle powodu usuwać niekorzystnych dla firmy komentarzy tylko dlatego, że są niekorzystne jeżeli chcecie służyć pomocą dla osób poszukających pracy. Pozdrawiam,

kuala
@Byli pracownicy

Dokładnie! Za każdym razem kiedy pojawi się prawdziwa opinia, od razu pojawia sie wpis o regulaminie i straszenie ludzi. Każdy ma prawo wiedzieć, co się dzieje w firmie. Nie ma wulgaryzmow, nazwisk itp.

Piotr
@kuala

Każdy z użytkowników ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat pracy w firmie Xerro-Polska, jednak ważne jest, aby nie łamać przy tym zasad, które obowiązują na forum gowork.pl. Nikt nikogo tutaj nie straszy, tylko uprzedza, że opinie niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte przez administrację forum. Ktoś z Was wie, jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia dla nowo zatrudnionych osób? Nastąpiły jakieś zmiany w związku z rozpoczęciem nowego roku? Proszę o rzetelną informację na ten temat.

Work_

Piotr

Mogłabyś napisać szczegółowo, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje firma Xerro-Polska? Wspomniałaś o premiach, jednak na początku chciałbym wiedzieć, jak wygląda podstawa wynagrodzenia oraz czy od początku zatrudnienia można liczyć na pełną umowę o pracę? Zachęcam do podania bliższych szczegółów.

kuala

niestety... Potwierdzam. Opisane w punkt!

Emilia

@luka,@ankaka, po stylu wypowiedzi domyślam się, że jesteś jedną i tą samą osobą, dlatego skieruje moje słowa w liczbie pojedynczej. Jeżeli uważasz, że Twoja wypowiedź została usunięta niesłusznie, to skontaktuj się z administracją forum, aby wyjaśnić tę sytuację, ponieważ wpisy zostają usuwane w momencie, kiedy łamią panujący regulamin na forum gowork.pl. Również chciałabym, żebyś uzasadniła, dlaczego nie polecasz firmy Xerro-Polska? Uzasadnij swoją wypowiedź.

ankaka

Nie polecam nikomu firmy xerro polska w Katowicach !!! p.s. wszystkie moje komentarze usuwają \9nie ma w nich wulgaryzmów)

Krysiarysia

Mobbing i strasznie zwolnieniem. Byłam i nigdy więcej!

luka
@Krysiarysia

Też pracowałam w tej firmie i nigdy więcej !!! P.s. wszystkie moje opinie na tej stronie zostały usunięte (nie było w nich wulgaryzmów)

Emilia

@Piter, usunięte mogą być opinie, które swoją treścią łamią regulamin, który panuje na forum gowork.pl, dlatego przed dodaniem opinii dobrze jest zapoznać się z treścią regulaminu i go przestrzegać https://www.gowork.pl/regulamin @Mhm, oczywiście, że można wyrazić zarówno opinie pozytywną, jak i negatywną o danym miejscu pracy. Zauważ, jednak, że osoba pisząc opinię negatywną jest sfrustrowana i używa słów, których na forum gowork.pl zabrania się używać, dlatego często takie wpisy są usuwane przez administratora portalu. Dlatego zachęcam Cię do wypowiedzi na temat pracy w firmie Xerro-Polska w sposób spokojny i zrównoważony.

Work

Mhm
@Work

A czy ktoś tutaj widzi coś niezgodnego z prawem/regulaminem? Ludzie piszą to co myślą, niektórzy faktycznie przesadzają z opiniami, które niewiele wspólnego mają z samą firmą.. ale niestety opinie o socjalu w firmie też zniknęły. Nikt nikogo z nazwiska nie wymienia. Powinny to być opinie o atmosferze która panuje, o socjalu, o podejściu do pracowników.. Jeżeli dzieje się źle, to czemu też nie można o tym napisać?

Emilia

Jaka panuje aktualnie sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników w firmie Xerro-Polska, czy ten pracodawca pnie się w górę w ostatnim czasie? A możecie coś powiedzieć w temacie warunków pracy oraz dodatków socjalnych? Namawiam was do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie poznamy nowe wieści!

Piter
@Emilia

Daruj sobie, i tak wszystkie opinie sa usuwane ;)

anonymous

I am looking for a job in Poland. do you help me?

Emilia

@Mhm... Dlaczego uważasz, że w tej firmie Xerro-Polska nie ma szacunku do kobiet? Czy możesz poprzeć swoją opinię jakimś argumentem? Równe traktowanie mężczyzn i kobiet w pracy wyróżnia wszystkie dobre firmy. Czy tak jest w tym przypadku? Może ta sytuacja była pojedynczym wydarzeniem i nie warto kształtować na nim całej opinii? Jak z pozostałymi aspektami pracy w firmie Xerro-Polska? Czy jesteś zadowolona ze swojego wynagrodzenia?

Mhm...

Najlepiej WsZystko zamieść pod dywan. W tej firmie szacunku do kobiet nie znajdziesz. Banda szowinistów

Zostaw merytoryczną opinię o Xerro-Polska - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Xerro-Polska
2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Brynowska 56 -58