Dental Tree

Opinie o Dental Tree

Ola Radzionków

Mam pytanie: czym konkretnie zajmują się osoby zatrudnione na stanowisku pracownik biurowy i czy w tym momencie macie jakieś oferty pracy.

olka

pozytywna

@pytanie czy firma oferuje pracę na umowę zlecenie bądź na pół etatu?

@11

Raczej pracownicy mają umowę o pracę na pełnym wymiarze godzin, ale wiem że mamy też kilku studentów którzy przychodzą czasem pomóc na magazynie i oni mają zlecenie bo przychodzą tylko czasem jak mają wolne na uczelniach.

Jolanta
@anka

Na etacie na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy jest tylko stała pensja czy dodatkowe motywacyjne premie ? Jakieś dodatkowe pozapłacowe benefity?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Dental Tree?

anka

Tak!!! Jak niewiele firm. Można powiedzieć że właściciel to łowca talentów i każdemu daje szansę. Każda osoba na wyższym stanowisku to pracownicy zaczynający od pracy magazynowej a szef widząc ich zaangażowanie uczył i dawał możność awansu. Ogólnie bardzo polecam bo wystarczy chcieć a nawet bez doświadczenia czy wykształcenia można daleko zajść.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Dental Tree? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Asystent / Asystentka Zarządu? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Jakie są godziny pracy?

@Kandydat

Magazyn od 6 do 14, 14 do 22. Biura od 8 do 16, 9 do 17, czasem do 18.

Filip

@mark a jak wyglada sprawa z grafikiem? Także elastyczny?

karo
@Filip

jak tam pracowałam zawsze było wszystko do dogadania, nawet jak się spóźniłam przez busa nie było problemu tylko zostawałam dłużej. wolne też zawsze miałam w wakacje jak chciałam

Mikołaj
@karo

A jeśli ktoś chciał nadgodzin trochę złapać?

karo
@Mikołaj

jeżeli ktoś potrzebował to wiem że zawsze szefostwo organizowało mu dodatkową prace

kociq

polecam, nawet w covidzie jak było mniej zamówień szef starał się nam zorganizować pracę za co go szanuje

izka

wszystko super, duża możliwość rozwoju a co najważniejsze firma ma stabilną sytuacje na rynku

Mikołaj
@izka

Czyli jakieś szkolenia też firma oferuje, tak? Chyba że co innego rozumiesz jako rozwój...

Ta
@Mikołaj

Możliwość rozwoju mówi sama za siebie

jaro99

Byłem dzisiaj na rozmowie, wydaje się być na prawdę spoko. Wszystko jasno omówione, a warunki wydają się być dobre. Mam nadzieje że mnie zatrudnią.

tgx

Pracuję od 2 miesięcy, ale jest mi tu dobrze. Atmosfera jest miła i przychodzę do pracy z uśmiechem.

s.kos83

wszystko pozytywnie widać że właściciel dba o firmę

agnes

byłam na rozmowie i wszystko jasno wytłumaczone, na razie pierwszy dzień ale wszyscy mili i dokładnie tłumaczą a praca przyjemna

Mała

Witam. Byłam w tej firmie na rozmowie bardzo fajnie. Wszystko jasno przedstawiają. Polecam bez stresu.

Micki

Macie nabór na stanowiska biurowe?

ada

firma wprowadziła trochę fermentu w swojej branży i za to ją cenię

Jak szefostwo w Dental Tree? Spoko traktują ludzi?

Karo

Jeżeli chcesz iść na magazyn (usunięte przez administratora)to może przedłużą umowę a jeśli złożyłeś Cv na stanowisko biurowe czyli kontakt z klientem to tez przejdziesz przez magazyn żeby poznać towar ale już drugiej umowy mogą nie dać bo szef stwierdzi, że jednak nie szukają. Rotacja ludzi jest spora (usunięte przez administratora)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Dental Tree? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Mark

Temat nadgodzin praktycznie nie występuje, a jeżeli już są, to rozliczenie jest elastyczne - można je odebrac, albo wypłata, można się dogadać

...

JA SŁYSZAŁAM ZNÓW, ŻE PRACY JEST BARDZO DUŻO I TO RÓŻNORODNEJ. BY DOSTAĆ SIĘ DO BIURA TO TRZEBA NAJPIERW PRZEJŚĆ PRZEZ MAGAZYN. TROCHĘ MNIE TO ZRAZIŁO- NIE UKRYWAM- DLATEGO TEŻ ZREZYGNOWAŁAM Z ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ WŁAŚNIE NA TO STANOWISKO. TERAZ SIĘ ZASTANAWIAM CZY DOBRZE ZROBIŁAM BO KOLEŻANKA, KTÓRA ZDECYDOWAŁA SIĘ PÓJŚĆ NA ROZMOWĘ W SPRAWIE PRACY BYŁA BARDZO ZADOWOLONA. OD RAZU POKAZANO JEJ CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO JEJ OBOWIĄZKÓW. WSZYSTKO ZOSTAŁO JEJ JASNO WYTŁUMACZONE. W DODATKU PRACODAWCA BARDZO MIŁY...

Xyz
@...

Niestety ja nie odniosłam pozytywnego wrażenia. Miałam iść na stanowisko biurowe ale na początku również poszłam na magazyn. Po tygodniu okazało się, że nie chcą mnie na tym stanowisku a na biurówke już mają komplet (mimo, że pracowników szukali i nadal szukają). Firma nie jest rzetelna ponieważ mimo, że już tam pracowałam to Pani z biura zadzwoniła do mnie i ponownie zaprosiła na rozmowę kwalifikacyjną. CV na stanowisko biurowe złożyłam 3 miesiące wcześniej po czym byłam na rozmowie a następnie zadzwonili kolejny raz więc podsumowując skontaktowali się ze mną 3 razy. Śmiech na sali.

@Xyz

Szanowna Pani XYZ, przepraszamy za zamieszanie związane z dwukrotnym dzwonieniem do Pani – mamy okres urlopowy i zdarza się, proszę mi wierzyć nie tylko u nas, że pracownicy przekazując pomiędzy sobą listę spraw do załatwienie podczas absencji urlopowej robią to czasem z pewną niedokładnością, co w sumie zrozumiałe – jeden „żyje” już przyszłym urlopem, a drugi jeszcze dopiero co zakończonym. Co do samej pracy, to zgadza się – cały czas szukamy nowych pracowników i do biura, i do magazynu. Nasza firma wciąż się rozwija, przez co poszukujemy zdolnych i ambitnych osób - zarówno do biura jak, i do magazynu. Niedawno powiększyliśmy biuro, o kilka (jeszcze wolnych) miejsc. Zdarza się, że nie każdy zostaje w naszym zespole, ponieważ zależy nam, aby wszyscy pracownicy (aktualni i nowi) tworzyli jedną, zgraną ekipę - musimy nadawać na tych samych falach ;). Aby rozpocząć pracę w biurze, trzeba przejść przez magazyn. Dzięki temu pracownicy mogą zobaczyć, jak funkcjonuje firma od podstaw i zaznajomić się z naszym asortymentem - nie wymagamy znajomości produktów, wszystkiego uczymy w trakcie pracy. :) Długość tego etapu nie jest ściśle określona, wszystko zależy od nowego pracownika - jego zaaklimatyzowania się, oraz ujawnienia swoich atutów i umiejętności. Analizujemy zawsze w czym taka osoba jest dobra, aby przydzielić obowiązki tak, aby wykonywana praca sprawiała przyjemność. O wszystkim oczywiście rozmawiamy otwarcie, przedstawiając ofertę dalszego rozwoju.

Xyz
@Dental Tree

Wiedziałam od początku, że musiałam przejść przez magazyn żeby się zapoznać z produktami. Nie był to dla mnie problem ale problem tkwi w tym, że magazyn a biuro to zupełnie różne stanowiska więc ktoś może się nie nadawać na magazyn ale może świetnie sobie radzić w innych aspektach pracy biurowej. Za każdym razem słysząc się "tak magazyn to konieczność, trzeba poznać towar" a kiedy "okres przejściowy" wygasa to następuje odmowa ze strony pracodawcy pod pretekstem "nie na magazyn". Dobrze, nie na magazyn to akurat świetnie się składa bo składałam CV na pracownika biurowego 2 lub 3 miesiące wcześniej ale i tak nic z tego ponieważ teraz nie szukamy. Widzę sprzeczność skoro Państwo już te 2, 3 miesiące temu szukali. Podsumowując, wygląda to tak jakbyście szukali kogoś tylko na magazyn a jeśli taka osoba nie podoła - zakończyć umowę nie dając szansy nowemu pracownikowi.

@Xyz

Szanowna Pani XYZ, Zgadza się, że praca magazynowa różnie się od pracy biurowej. Jednak, tak jak informowaliśmy podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz podczas szkolenia wstępnego, aby rozpocząć pracę biurową (czyli pracę z naszym towarem) trzeba go poznać. Pewnie zgodzi się Pani z nami, że ciężko byłoby przyjmować zamówienia i odpowiadać na specjalistyczne pytania klientów dotyczące towaru, nie mając wiedzy. Pracę rozpoczynamy tylko wtedy, gdy pracownik zgodzi się na proponowane warunki - pisaliśmy we wcześniejszej odpowiedzi, że zależy nam, aby wszystkie strony były zadowolone. Etap magazynowy, dla pracowników, którzy mają pracować w biurze różni się, od zwykłej pracy magazynowej. Takie osoby pracują w innych godzinach (w godzinach biurowych), mają więcej pracy z towarem. Nie wymagamy zapoznania się z towarem i branżą przed znajomością pracy, jak inne firmy - my uczymy Państwa samodzielnie, z resztą o tym już też wspominaliśmy. Okres na magazynie trwa indywidualnie, cały czas próbny trwa do 3 miesięcy, najczęściej jednak po 3 tygodniach podpisujemy umowę o pracę. Oczywiście, przed jej podpisaniem, pracownicy biurowi już działają z nami w biurze. Nigdy się nie zdarzyło, że po mimo ogłoszenia o pracę, informowaliśmy o braku miejsc na ogłaszane stanowisko. Życzymy Pani wszystkiego dobrego w życiu prywatnym, jak i zawodowym. :)

Aldona

Ale to jest wątek dotyczący Warszawy. Super firma i polecam pracę.

xxxx

Rekrutują na Warszawę?

Zostaw merytoryczną opinię o Dental Tree - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Dental Tree?

Zobacz opinie na temat firmy Dental Tree tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dental Tree?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dental Tree