Świętokrzyskie Centrum Inwestycyjne Tomasz Pokrzepa

Kielce

Opinie o Świętokrzyskie Centrum Inwestycyjne Tomasz Pokrzepa

Kot

http://www.tubachorzowa.pl/aktualnosci/czytaj/4150/Szykuje-sie-rewolucyjny-projekt-wspierania-polskiego-sportu Jak on to robi?!!

kocur
@Kot 15.10.2017 07:06

trzeba to powiedziec ze facet sie nie poddaje. szkoda tylko ze ostatnie 3 lata szedł po trupach a sam nie nie ugrał

stefan

mitoman i marzyciel ,sto biznesów wirtualnych nic realnego też dałem się wmanewrować .

ja też
@stefan 06.10.2017 12:29

opowiedz jak bylo :)

Bart

Większego KRĘTA i ZŁODZIEJA niż Tomasz Pokrzepa w tym kraju nie znajdziecie!!!!

tarzan
@Bart 15.02.2017 18:48
Większego KRĘTA i ZŁODZIEJA niż Tomasz Pokrzepa w tym kraju nie znajdziecie!!!!

a więcej szczegółów można? o który biznes dokładnie chodzi?

lo

Czy dzieje się cos w temacie TP i dlugów?

treking

Temat umarł bo T.P to jednak kombinator, zwodzi, próbuje tłumaczyć, macha papierami, opowiada o sprawach sądowych wytoczonych potencjalnemu darczyńcy ( który tak naprawdę był tylko pobożnym życzeniem T.P a umowy które pokazuje są warte tyle co kot napłakał ) Można zamknąć temat bo firma nie wywiąże się z żadnych deklaracji. To widać chociażby po tym że nie działa już nic co miałoby coś wspólnego z firmą. Zwykły oszust, którym powinna się zająć policja i to jak najszybciej.

Jacek

Temat umarł? pewnie z nadziejami na odzyskanie kasy.... portal nie dziala, telefon nie dziala... Ma ktos jakieśinformacje na ten temat?

Ojojoj

To się podziel tą dobrą nowiną jak wiesz ile się zarabia i czy firma funkcjonuje, i skąd masz takie informacje od T.P.? Jak słusznie zauważyłeś nie maja ogłoszeń o pracę , przeczytaj wątek i pomyśl dlaczego?

realista

ok. ktos wie kiedy to zamykają??

oi

Czlowieku ty chyba nie czytasz co pisza inni zapraszam na fb tego portalu i dzialalnosci pokrzepy ludziepodpisuja sie i imienia i nazwiska ze ten portal to bzdura

Stary

Słusznie, tak trzymać jak najbardziej polecam jak się ma problemy z rozumieniem języka polskiego i tego co zostało napisane przez wszyskich. Lekarz twojego pierwszego kontaktu to psychiatra.

robert

Ade35 co Ty pierdzielisz o doświadczeniu chyba, że masz na myśli to jak się kręci i oszukuje ludzi

ok

Czyli rozumiem że: - nie ma kasy na wsparcie itd. - dlugi ze starego biznesu sie nie zmniejszyły no to kiepsko...

Stary

Idź lepiej do pierwszego lepszego psychiatry. Czy ty nie czytasz ze zrozumieniem po polsku. T.P. ma ponad 20 mln długów, setki komorników, utrzymuje go oficjalnie żona i mamusia, co nawet jak będzie Ci zalegał z pensją za 100 lat? Chyba że jesteś na utrzymaniu mamusi to się nie martw przejdziesz rozmowę kwalfikacyjną i Cię przyjmą.

hehehe

Cezary wez nie podbijaj tematu bezsensowymi komentarzami bo widac ze nie masz pojecia o co chodzi :)

no

Co z pozwem sadowym? Czy coś będziecie dalej robić z tą sprawą?

mariusz

ta osoba prowadzi teraz portal wspieramyklub.pl i robi to samo co robiła wczesniej ,okłamuje ludzi

jerzyk

kolego my tu piszemy o portalu wspieramyklub.pl i spółce apoyo czyli kolejnej porażce tego Pana T.P

Mariusz

Pozwól, że rozstrzygnie nasza sprawę sąd. Poza tym nie wstawia się loga znanych instytucji państwowych i prywantych , które nawet nie wiedzą że coś wspierają. A to już jest wprowadzanie w błąd wszystkich liczących na jakieś wsparcie . Więc budując na oszustwie trzeba liczyć się z tym, że kiedyś to się zemści.

ziom

Niewiele zdziałacie. Są dwa wyjścia: 1. uda im sie i wtedy wszyscy beda zadowoleni i bedą klepać prezesa po plecach. kazdy się z każdym przeprosi i zwrócą się do Was żeby to jednak finansować 2. nie uda sie - to i tak nie będzie z czego Wam ewentualnie wypłacić jakichkolwiek wynagrodzeń. Takie jest moje zdanie. Osobiście mam nadzieje ze scenariusz 1 się uda.... Czas pokaże. Jednego nie można Panu T omówić, jest bardzo zdereminowany...

Mariusz

Witam jednak my wolimy drogę sądową więc jeszcze raz proszę wszystkich czujących się poszkodowanymi o kontakt . Nie mam na myśli pozwu zbiorowego!! nasza sprawa będzie traktowana jako indywidualna . scaniapoland@onet.eu

ziom

Lepiej dać sobie spokój. Albo im się tam uda i naprawią sytuację albo portal padnie. Chcieli dobrze, wyszlo jak wyszlo. Ale nie zgnębiłbym ich. Przynajmniej zmobilizowali troche klubów do robienia sobie lepszego marketingu.

Mariusz

korekta adresu mail na który proszę o kontakty i opis sprawy scaniapoland@onet.eu

Mariusz

Witam wszystkich którzy czują się pokrzywdzeni przez portal Wspieramyklub.pl i Spółkę Apoyo sport sp z o o NIP: 9591951096 http://www.krs-online.com.pl/apoyo-sport-sp-z-o-o-krs-839745.html W związku z naszym startem w zawodach Atlantic Challenge Race 2015 które miały być finansowane przez wymieniony portal. Szukamy osób, świadków również czujących się zawiedzeni przez wymienione instytucję. W najbliższych dniach zostanie złożony pozew sądowy i zależy nam na zakończeniu sprawy przed wymiarem sprawiedliwości. Podaj kontakt scaniapoland@onet.pl Dziękuję i proszę o kontakty

ocha

dołączę się do popredników miałem przyjemność z tym Panem i jego szemranym portalem . Ten facet jest oderwany od rzeczywistości I jak widzę jestem kolejna osobą oszukaną przez tego faceta i jego portal

mario

(usunięte przez administratora) Uwaga podsumowanie: KASY nie ma i pewnie nie bedzie. I na dawne dlugi i na te obecne. Dziękuje do widzenia, dobranoc.... Dla wszystkich którzy mieli przyjemność z tymi "biznesami" wiadamo jakiej osoby takie przysłowie na koniec: Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.

mariusz

odradzam wszystkim kontakt z tym panem Tomaszem totalna katastrofa człowiek niesłowny, kłamca ,oszust i krętacz

dobre

przylaczam sie do tego apelu

ale beka

OSZUST, ZŁODZIEJ i KRĘTACZ a co mu zostało? Ma miliony od oddania, a teraz zrobił nowe długi w tej niby firmie. Złote czasy mineły, już nie jeździ się Q7 i harleyem... Teraz trzeba oddać kilkanaście baniek. Niestety taka jest prawda, a ciągłe gadanie o inwestorze który nie zapłacił jest bez sensu. Gdyby ten inwestor mógł to już by dawno zapłacił. Ale to jest takie przedłużanie nadziei. Wiadamo, nadzieja matką głupich. Jeśli Pan to czyta Panie T.P. to taka prośba - niech ma nie ciągnie w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] innych ludzi. I tak już wielu Panu zaufało, kluby nie dostały kasy, redaktorzy czesci wynagrodzeń. Pewnie jeszcze kilku innych sie znajdzie i to tylko przy tym projekcie.

Anna

OSZUST, ZŁODZIEJ i KRĘTACZ

jaksbaks

A jesteś pewny, że go sponsorują? Moim zdaniem oni sami to sobie wpisali dla podpórki w rozmowach z innymi. Na zasadzie: "O, patrzcie jakie firmy nas wspierają, więc i wy nie bójcie się dać nam kasy"

janek

co za frajerzy ci co ten portal sponsorują ten gość jest niewiarygodny jest tyle ciekawych inicjatyw a ci sponsorują bajopisarza

kasa

A ja ciągle słysze ze będzie dobrze. a kasa będzie jutro....

jurek

zapomnij o rozliczeniu ten facet i portal wspieramyklub.pl tonie w dlugach

kasa

Wie ktos moze jak z dofinansowaniem? juz polowa 2015 roku a 2014 nie rozliczony...

Apoyo

A dlaczego nikt nie założy strony Apoyo sport i nie połączy tych informacji

wycieczka

szkoda ze juz na karaiby nie zabieraja.... banner zmienili na stronie. ciekawe kto sie załapał. lot pewnie bedzie dreamlinerem - w marzeniach :P

bliskitemat

Pozdrowienia dla "pana" T. P. ostatnie pisma z instytucji "P"postanowiłem oprawić jest czym się chwalić ,aby szkoda lasów na papier, ma ktoś podobne odczucia..... bo cała reszta to .....

dariusz

Troche pracowałem z tym portalem wspieramyklub.pl odradzam wszystkim jedno wielkie oszustwo

maciej

Dziwie się że ma tyle patronatów czy oni nie sprawdzają komu je dają ??? Pokrzepa to największy ściemniacz jaki tam pracuje obiecuje dużo opowiada bajki a te wszystkie firmy to łykają i jeszcze chyba hummel to sponsoruje bo logo sie pojawiło

kordy

Za2wrat - miałem to samo. I wszyscy wiedzą że będzie więcej....

Za2wrat

Jestem kolejnym pokrzywdzonym przez tego gościa. Pracowałem jako koordynator regionalny. Do tej pory wisi mi pieniądze, a wszelkie próby kontaktu (nawet o to, aby zdjął moje zdjęcie z portalu, bo nie życzę sobie sygnowania moją osobą oszustw) zbywa milczeniem. Że też w państwie prawa wszystko uchodzi mu płazem. Nawet kiedy normalnie tam pracowałem wypłaty były z blisko miesięcznym opóźnieniem. Ostatniej gaży i pieniędzy ze zleceń dodatkowych na oczy już nie zobaczyłem. Mam nadzieję, że Ty, który to czytasz nie będziesz tak naiwny jak ja i nie dasz się omamić panu Tomaszowi P., który jak słusznie zauważył onyx jest "mitomanem , fantastą i bajkopisarzem". Szkoda, że wspieranym przez takie osoby jak były wiceminister sportu, czy instytucje w rodzaju TVP Sport.

takiecuda

Ten portal to fabryka obłąkanych fantazji. Na wyprawy zabierają, rozdają pieniądze..... Jeszcze pol roku i bedzie trzeba założyć grupę pokrzywdzonych. A miało być tak pięknie....

onyx

nie dajcie się nabrać portalowi wspieramyklub.pl facet ma kolejnye długi jest mitomanem , fantastą i bajkopisarzem

uszatek

Ta firma Apoyo i wspieramyklub.pl to kolejne oszustwo nie maja patronatów tych które podają dzowniłem do kilku mieli kiedyś teraz maja zakaz umieszczania logo na stronie a mimo to robia to obie firmy Pana Tomasza Pokrzepy to jedna wielka fikcja

wiem

nic z tego nie bedzie ;/ mozna zapomniec o kasie.

ciekawy

czy wiadomo cos nowego na temat możliwości odzyskania pieniędzy?

taktaktak

groszem gość nie śmierdzi teraz. wiec taki czlowiek nazywa sie bankrut.

kojot

Obecnie Pan Pokrzepa ma na koncie 43 postępowania egzekucyjne i ponad 11 MILIONÓW długów. Jest prezesem Apoyo Sport p. z o.o. , ale nie pobiera wynagrodzenia, oficjalnie utrzymuje go żona. Jak nazywa się taki człowiek?

magda

Robert - 2012-07-15 19:59:21 Ta firma to jedna wielka paranoja. Omijajcie szerokim łukiem. to co robek mowi to prawda kasy do tej pory nie mozna od wlascicjela wyciagnac. a wisi juz nam 2 lata:)

Robert

Ta firma to jedna wielka paranoja. Omijajcie szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Świętokrzyskie Centrum Inwestycyjne Tomasz Pokrzepa - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Świętokrzyskie Centrum Inwestycyjne Tomasz Pokrzepa