DMG Polska Sp. z o.o.

Pleszew

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 6 ocen.

DMG Polska Sp. z o.o.
3 6 6 1

Opinie o DMG Polska Sp. z o.o.

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w DMG Polska Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

sys

z jednej strony dobrze, z drugiej źle, balans jednak powinien być zachowany masz rację, ale firma całkiem nieźle trzyma się w branży technicznej i zastanawiające jest to dlaczego tak się dzieje, jak dla mnie spoko się pracuje

Arr

Co się u was dzieje, że doświadczeni technicy uciekają ?? Przecież nie długo nie będzie komu robić - sami nowi i młodzi technicy którzy niczego nie potrafią.

du...pa

masakra, [usunięte przez moderatora] był jaki był ale robił swoje interesy i nie miał czasu, zatrudniał tylko swoich kolesi i dla nich był extra, obecnie jaśnie pan [usunięte przez moderatora] jest takim loveleem że też nie ma czas. podsumowanie raczej nie

Zostaw opinię o DMG Polska Sp. z o.o. - Pleszew

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DMG Polska Sp. z o.o.