Opinie o ZERT SUROWCE WTORNE GDANSK w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZERT SUROWCE WTORNE GDANSK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ZERT SUROWCE WTORNE GDANSK o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZERT SUROWCE WTORNE GDANSK w Gdańsk

Zosia Nowy wpis

Macie lodówkę Pracownicza?

kiedys zadowolony Nowy wpis

ZERT to była fajna porządna firma, bo przepracowałem trochę (ciezarówka, tasma, belownica) , ale to było w 90 - latach. Szef był naprawdę fajnym gościem. Nie było nigdy problemów z pieniędzmi, nadgodziny dobrze płatne, a o zaliczkę zawsze mozna było się zwrócić, nawet pomógł mi w problemach. Później wróciłem po latach do tej firmy, ale "młodzi " już rządzili i ale odszedłem szybko, bo nie mogłem na to patrzeć. Szkoda tylko "Starego".

Joo Nowy wpis

Co wy piszecie za głupoty ze kasa na raty ,pracuję rok i jeszcze ani razu nie dostałem na raty,auta są dobre teraz widzii dwa nowe,a co ma zrobić szef jak pracownicy przychodzą do pracy pijani,to musi ich zwolnić ,a kierowcy nie chcą pracować bo twierdzą ze jest za ciężko i nie chcą sami pracować,to po co takich pracowników trzymać ,też bym pozwalnial

iks Nowy wpis

umowa o pracę to powinien być podstawowy krok z ich strony..

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie ZERT SUROWCE WTORNE GDANSK? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
gosc

Nie polecam tej firmy te wszystkie opinie to jest niestety prawda !!!!! Pieniądze w ratach zwalanie winy ze to wina pracowników itd . A firma jest jeszcze dla tego ze właściciel ma wszędzie znajomości na policji w urzędach .życzę każdemu szczęścia i powodzenia w tej firmie

franciszek

w sumie to ja w internetowe hejty jednak njie wierzę, anonimowość w internecie ma swoje jednak wady i wyzwala w ludziach bestie na forach. dlatego idąc do pracy do Zert chciałbym zasięgnąć od was innych informacji, a mianowicie jakie są plusy i zalety pracy w tej firmie i w czym są l;epsi od innych pracodawców na rynku

~~
@franciszek

Jeśli chcesz zaryzykowac, to bardzo prosze... ale nie zdziw sie jak powyzsze wpisy okarza sie prawda. Zauwaz ze nie ma ani jednego pozytywa, nawet przeslanki jakiejkowiek - wiec to juz daje do myslenia. W kazdym razie zycze powodzenia i trzymam kciuki zeby Ciebie potraktowali lepiej niz innych.

WDER

to wszystko szczera prawda !!!!!!!! (usunięte przez administratora)

żałośni

Jesli lubisz pracę wolontariusza to polecam tę firmę. Wypłate odbierasz od 10 do 10 następnego miesiąca. Auta trupy a jak się rozpadnie to wina i tak kierowcy i szukanie winy w całym. (usunięte przez administratora)

masakra

to co tu jest napisane to czysta prawda. Szkoda na nich czasu. Dziwie sie jeszcze, ze ktos u nich jeszcze pracuje.

...

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM PRACY U NICH.

NN

co tutaj wiecej pisac... [usunięte przez administratora].. kasa inna na umowe inna do reki, czesto wyplacana na raty bo nie maja kasy [jak tlumacza to ze odbiorca im nie zaplacil], komornik na komorniku u nich siedzi, pracownikow traktuja jak zlo konieczne, oskarzaja o kradziez, robia rewizje, bo skoro kupiles sobie 15-sto letni samochod to znaczy ze musiales ukrasc od nich zlom, zeby cie bylo stac na niego. Przykladow jest wiele, ogromna rotacja, bo jak ktos tam posiedzi 1 miesiac to sam rezygnuje, szkoda na nich czasu.

prawda

Sama prawda.Ta Firme powinni zamknac.(usunięte przez administratora)

klient

co to za brednie? kto to pisze? kilka razy byłem na tym zlomowcu i chcialem sprawdzic (usunięte przez administratora) i jaka jest obsługa , i co? jestem mile zaskoczony obsługa mila , a jezeli chodzi o ważenie? wagi sa elektroniczne i dokładne. wczesniej poważylem sobie towar w sklepie, okazalo sie ze wagi sa identyczne. a nawet powiem cos wiecej mozna negocjowac ceny . wiec polecam naprawde a ilosci ktore widac na placu chyba mowią same za siebie

[usunięte przez administratora] Pracowalem tam niedlugo jako kierowca. To co tam widzialem to jakis koszmar. Praca za grosze w warunkach jak na smietnisku.(usunięte przez administratora) Kasa to marne grosze. (usunięte przez administratora)

Jestem stałym klientem i jestem zadowolony z obsługi pani skupującej. Mają wagę samochodową więc nie trzeba męczyć sie z rozładunkiem

McMac

(usunięte przez administratora) Jak najdalej od ZERTA