AmRest - KFC malta

Poznań

Opinie o AmRest - KFC malta

d

bylem na rozmowie nie powiem bo chcialem pracowac w kfc nawet n jakis dluzszy czas bo potrzebuje pracy nie tylko ja jeden po rozmowie kwalifikacyjnej bylo wszytko super ekstra a to zadzwonili ze mam za wysokie wymagania finansowe porazka wytlumaczenie zeby splawic czlowieka czlowiek powie ze chce 900 zl stwierdza ze nie ma ambicji a jak wymaga wiecej niz moga dac to odrazu blache wytlumaczenie i splawianie nie daja ludzia popracowac kryzys kryzysem ale jak nie daja popracowac to jak tu zyc

Zostaw opinię o AmRest - KFC malta - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AmRest - KFC malta