Opinie o P.H. Harimex-Bis Piotr Brzozowski w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.H. Harimex-Bis Piotr Brzozowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.H. Harimex-Bis Piotr Brzozowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H. Harimex-Bis Piotr Brzozowski w Rumia

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w P.H. Harimex-Bis Piotr Brzozowski? Dodali nowe ogłoszenia 12 września na Pracuj.pl.

Ulka Nowy wpis

Przyznam, że miałam naprawdę wiele pomysłów na to, jak ma wyglądać moja łazienka. Te pomysły gryzły się ze sobą, nie były spójne. Dzięki nim, wszystko zostało ustabilizowane i teraz dokładnie wiem jak działać i jak funkcjonować, aby wszystko wyszło jak najlepiej ;)

Ulek Nowy wpis
@Ulka

Tutaj nie wyraża się opini o produktach i obsłudze tylko o kwestiach zatrudnienia i wszelkich spraw z zatrudnieniem związanych.

PanienkaZOkienka Nowy wpis

Fajny, bezpośredni kontakt z klientem, bardzo miła i pomocna obsługa, a przede wszystkim dostępne produkty... z nimi można stworzyć łazienkę, która spełni oczekiwania KAŻDEGO! Polecam serdecznie, bo ich towar wart jest każdych pieniędzy!

wizard

Jak dla mnie firma, ktora po prostu zna sie na swojej robocie. Po swoich poprzednikach, ktorzy spartolili sprawe, w koncu wykonali dobrze lazienke, ktora wymagala nieco wiecej kreatywosci niz tylko polozenie plytek. Polecam!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H. Harimex-Bis Piotr Brzozowski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Calineczka

Powiem krotko - to firma godna zaufania i wszlekich peiniedzy! Mam teraz tak extra lazienke o jakiej nawet nie marzylam!!! Jkaby weszli do mojje glowy i wybrali z niej tylko najlepsze pomysly ;);) genialna sprawa. Polecam!!!

danuta

firma nie wiarygodna nie realizują zamówień .Omijać szerokim łukiem

niezapominajka

Przede wszystkim, należy pochwalić ich za dobry kontakt z klientem, świetne podejście do niego i zwyczajne zaangażowanie w pracę, które jest na najwyższym poziomie. Zostałam obsłużona niezwykle miło i przyjaźnie :)

@niezapominajka

Fajnie, że jesteś zadowolona z obsługi, której doświadczyłaś w firmie P.H. Harimex-Bis. Mogłabyś napisać, jak w ogóle trafiłaś na produkty, które ta firma oferuje? Chciałbym zweryfikować, czy skusiła Cię któraś z reklam tej firmy, czy może miejsce to polecił któryś z Twoich znajomych?

@Karol

I jedno i drugie :) Prawdę mówiąc moi znajomi urządzili łazienkę z ich projektami, a ja się w niej zakochałam. Dodatkowo, widziałam kilka poleceń na grupach Facebook i stwierdziłam, że to musi być po prostu znak!

@niezapominajka

Rozumiem. To dobrze, że podjęłaś taką decyzję. Często właśnie usługi takich firm polecają znajomi, którzy są zadowoleni z wykonanej pracy. Zastanawia mnie jeszcze jedno. Czy możliwa jest negocjacja końcowej ceny za usługę z przedstawicielem firmy?

@Karol

Wydaje mi się, że tak, ale nie pamiętam już dokładnie. Oni bardzo sprawnie to przeprowadzają i zawsze pod koniec jest jakiś dodatkowy i przyjemny rabat, który na pewno jest miłym dodatkiem ;) warto też zapytać ich osobiście. Wydaje mi się, że taka jakość idzie w parze z dobrym stylem. prowadzenia negocjacji.

@niezapominajka

Super. Dzięki za pomoc. Może ktoś inny mógłby napisać coś o jakości oferowanych przez tę firmę usług? Zawsze dobrze jest otrzymać opinię z kilku źródeł.

Beata B.

moim zdaniem solidna firma. korzystałam z ich usług kilka tyg temu i nie mam do czego sie przyczepić. sa słowni, działają zawsze na korzyśc klienta i starają się dobierać pod jego potrzeby swoją oferte.

Klient

Odradzam korzystać z usług tej firmy. Pracownicy skarżą się na opóźnienia w płatnościach

@Klient

Prosimy o ignorowanie tych opinii. Niestety jesteśmy od kilku dni atakowani przez stalkera - trolla internetowego. Zostały powiadomione odpowiednie zajmujące się ściganiem takiego procederu instytucje.

@Zespół Harimex

Trudno ignorować nieuczciwe działania firmy Harimex. (usunięte przez administratora)

versacze

Bardzo solidna firma - nie mam się co przyczepić :) działają na korzyść klienta, są pomocni i pełni werwy. Działają tak, aby klienta był zawsze zadowolony. Nie można złego słowa na ich temat powiedzieć. Przy remoncie mojej łazienki pracowali naprawdę świetnie!

Weronika K.

Bardzo nie polecam. (usunięte przez administratora)

@Weronika K.

Karol

Odradzam. Klienci się skarżą. Nie realizują dostaw. Podobno kilka spraw zgłoszonych do sądu.

@Karol

Firma nie płaci pracownikom. Sprawa skierowana do sądu. Odradzam pracę w Harimex.

zadowolony

Osobiście jestem bardzo zadowolona z podejścia jak również przedstawienia różnorodnych propozycji i mimo lekkiego przesunięcia w dostawie co się zdarza w większości firm z którymi miałam do czynienia całość zakończona bardzo dobrze i materiały dostarczone bardzo wysokiej jakości za przystępną cenę. polecam bardzo

@zadowolony

Ja takiego szczęścia nie miałem. Nie polecam

Nick N

Można się rozczarować. Nie polecam.(usunięte przez administratora)Duże wymagania(usunięte przez administratora)

@Nick N

@PB
@Zespół Harimex

A może po prostu to prawda? Brak merytorycznych odpowiedzi świadczy o problemach.

(usunięte przez administratora) Nie polecam.

Harimex ul. Hutnicza Gdynia

Niestety przy takim salonie pracownicy niegrzeczni i śmierdzący papierosami Fuj

@Harimex ul. Hutnicza Gdynia

Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 22 lat i jednym z powodów sukcesu, który odnosimy jest wysoka jakość obsługi w naszych salonach. Aby utrzymać najwyższe standardy bardzo sobie cenimy uwagi od naszych klientów dotyczące wrażenia podczas pobytu w naszych oddziałach. Anonimowy i zbyt ogólny charakter Pańskiej opinii stawia pod znakiem zapytania wiarygodność informacji i nie pozwala nam odnieść się do niej w sposób konstruktywny.

@Zespół Harimex

Być może po tych 22 latach pomysł na sukces się skończył. Pracownicy pewnie nie palą . Sukces za sukcesem. Cieszę się że odpowiedź na opinię jest ale tłumaczenia należy szukac u Pracownika nie u klienta . Wstydem jest ten rodzaj odpowiedzi. Lata mijają

Ola
@Zespół Harimex

Chyba mamy różne definicje standardów obsługi klienta. Towar nie na czas. Brak informacji kiedy będzie. Oszukiwanie ludzi. Podobno, tak mówią pracownicy, firma ma problemy finansowe i jest niewypłacalna. Od klientów zgarnia zaliczki i nie realizuje zamówień. W internecie skarżą się na nich architekci. Omijać!

Angelika

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo po pierwszym telefonie i wstępnej rozmowie, widzę dobrą perspektywę. Wszystko odbyło się w miłym tonie, bardzo grzecznie kulturalnie. Pełne wsparcie, przynajmniej takie miałam odczucia... zobaczymy co będzie dalej :)

Zostaw merytoryczną opinię o P.H. Harimex-Bis Piotr Brzozowski - Rumia

P.H. Harimex-Bis Piotr Brzozowski