P.H.HARIMEX-BIS

Rumia

Opinie o P.H.HARIMEX-BIS

Daniel

Dobrze o firmie słyszałem i mam zamiar aplikować. Czy może ktoś podpowie mi coś w temacie pracy doradcy klienta? Czy rekrutacja jest trudna?

Aneta

Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako DORADCA KLIENTA. Praca w Gdyni. Czy ktoś z Was może powiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku? Czego mogą się spodziewać aplikujący?

okruszki puszki lalala

potwierdzam, ma stronie internetowej firma nadal ma ogłoszenie na stanowisko przedstawciela handlowego jak ktoś poszukuje takiiej pracy, fajne warunki zatrudnienia moim zdaniem chcą dać kandydatowi, polecam

SIM-City

szukają nadal do gdańska - zarobki w granicy 2000 zł netto - mają problem z znalezieniem kogoś do Gdańska - może dlatego że mają jakieś tam wymagania a za podobną kasę bez wymagań każdy głąb znajdzie robotę w OBI obok. :)

czołgista

i znowu szukają ludzi do pracy znaczy że albo nie ma dla nich dobrych pracowników albo coś z tą firmą nie tak. Obiecują złote góry a później nie udaje się ich zrealizować

pra

Nie polecam, pracowałam, po inwentaryzacji zimą w nieogrzewanym magazynie zachorowałam, po powrocie z zwolnienia pan Szef mi podziękował i powiedział, że znalazł sobie innego pracownika za mnie - w domyśle takiego co nie choruje.. Poza tym wyzysk, typowa firma rodzinna, która tylko o swoje cztery litery dba.

RR

PS: Jak ktoś kupuje tam kafle to to jest drugi gatunek, a sprzedawany za grubą kase jako 1 gatunek... :)

Zostaw opinię o P.H.HARIMEX-BIS - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.HARIMEX-BIS