euroactive

Opole

Opinie o euroactive

Odradzam

Jesli zobaczycie ogloszenie w NTO to nie dajcie sie wciagnac w zawod akwizytora bo inaczej nie mozna tego nazwac. Przedewszystkim pani odbierajaca przedstawia sie jako firma ATRIUM - potezna firma sprzedajaca plotery i inne akcesoria a w rzeczywistosci nie ma z nia nic wspolnego. Zreszta sami zobaczycie jak znajdziecje sie na ul dolnoslaskiej 29 (budynek mieszkalny w domku). Na rozmowie telefonicznej pociskaja ze szukaja kogos do obslugi klienta, dzialu sprzedazy i dzialu logistycznego. Kazda z tych definicji ma sie nijak do rzeczywistosci bo rozmowa telefoniczna wyglada inaczej a rozmowa tzn wkalifikacyjna rowniez inaczej i juz jest zmiana nazwy firmy itp. [usunięte przez moderatora] Uwazacie zanim sie dacie wciagnac a jak juz wpadniecie w to bagno to powodzenia w sprzedazy canal+ w firmie atrium (euro aktive)

Zostaw opinię o euroactive - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie euroactive