Komers International

Goszyn

Opinie o Komers International

kama

Możliwe, że będa poszukiwać Regionalnych Kierowników Sprzedaży śledz na bieżaco.

Mock

Potwierdzam opinię przedmówcy. Bez względu na wykształcenie robisz głównie fizycznie, nie traktują pracowników poważnie. Do tego kiepskie zarobki, przestoje itp. Zdecydowanie nie polecam - chyba, że coś się zmieniło w ciągu ostatnich dwóch lat (w co wątpię).

gogo
@Mock 20.07.2012 11:53

- nic się nie zmieniło. To jest Zakład Pracy Niechronionej, żadnego wsparcia od firmy, nie tworzą funduszy dla niepełnosprawnych. :( Patologia

Zostaw opinię o Komers International - Goszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komers International