USŁUGI BUDOWLANE K. Bała

Występy

Opinie o USŁUGI BUDOWLANE K. Bała

elek

Firma działa już prawie 8 lat i naparwde dobrze trzymają sie na rynku, wydaje mi się, że można u nich też dobrze zarobić, ale oferty pracy raczej na swojej stronie zamieszczają tylko. Poza tym zajmują się wykończeniem i dekoracją wnętrz, wiec to dosyć kreatywna praca na pewno.

Jesteś obecnym pracownikiem? Zostałeś zwolniony? Napisz nam jakie warunki pracy panują w tej firmie, zależy nam na opiniach z pierwszej ręki!

Zostaw opinię o USŁUGI BUDOWLANE K. Bała - Występy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USŁUGI BUDOWLANE K. Bała