FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

Sady

Opinie o FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

Tomek

W tym roku też szukają Monterów. Stabilne zatrudnienie to umowa na czas określony 2 tygodnie wypowiedzenia ? Czy za rok będą szukać ponownie?

retro
użytkownik zarejestrowany

poszukują na stanowisko montera, oferują stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i dodatkowe benefity, m.in. opieka medyczna oraz zajęcia rekreacyjne @Szekspir misie to podoba ale niepokoi mnie Twoja opinia, może napiszesz coś więcej na temat tej pracy?

Szekspir

To musiałeś rozmawiać tylko z biurowymi... Wiekszosc opinii pozytywna...?

Masz coś do powiedzenia na temat firmy FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.? Zachęcamy do dzielenia się informacjami o niej w naszym dziale opinii.

Zostaw opinię o FlexLink Systems Polska Sp. z o.o. - Sady

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.