Dach-Kowalscy Elżbieta Jaszczuk

Garwolin

Opinie o Dach-Kowalscy Elżbieta Jaszczuk

Adam

Lepiej płacą na początek w hucie szkła na początek zatrudnienia dostałem pełny etat i bezproblemowy temat z urlopami od czasu podjęcia pracy.pierwsza umowa na 9miesięcy.jest róznica.pzdrawiam szukających pracy

Maja
użytkownik zarejestrowany

@Szczery Anonimjesteś obecnie pracownikiem firmy, czy też taka sytuacja miała miejsce jakiś czas temu? Chętnie dowiemy się na temat obecnych warunków zatrudnienia w Dach-Kowalscy Elżbieta Jaszczuk.

Szczery Anonim

Marnie płacą nie polecam szkoda czasu wiem z własnego doświadczenia,a tym bardziej ,że w zimę mają przestoje i nawet przestojowego nie płacą!Dają umowę zlecenie,a na umowie zlecenie się nic nie należy,albo o prace na 6 miesięcy do 9miesięcy .Śmiech!Cały czas poszukują ludzi bo jedni przychodzą drudzy odchodzą.Ludzie Zapytajcie się znajomych co tam robili! Szczerze nie polecam tam pracy.pzdr

meitek
użytkownik zarejestrowany

no oczywiście, ze płatny urlop opowienien od razu wchodzić w grę, bo na umowie o prace to jest jednak norma.

Karol

Witam.Pracowałem u pod wykonawców Kowalscy,w zimę nie ma pracy przestoje po trzy miesiące zero urlopów,a umowy to tak zwane śmieciówki składki 1/2 etatu również nie polecam

Kamil

Firma może i dobrze zaopatrzona ,ale pracując w tej firmie to zarobki marne.nie polecam pozdrawiam

HAha

Bo to reklama a nie opinie.. takie coś powinno być wyczyszczone.

M. GARWOLIN

Firma godna zaufania, materiały sie zgadzają, wykonanie profesionalne. Wszystko na miejscu. Polecam!

Przemek Wygoda

Dach skończony miesiąc temu. Wszystko profesjonalnie wykonane, materiały z najwyższej półki. Cena nieznacznie wzrosła od początkowego kosztorysu, ale zostałem o tym wcześniej poinformowany że przy skomplikowanych dachach może się tak zdarzyć. Jestem zadowolony i polecam w 100%

A

Firma godna polecenia!

ŁUKASZ Z.

BARDZO DOBRZE ZAOPATRZONA FIRMA, RZECZY KTÓRYCH POTRZEBOWAŁEM OD ZARAZ DOSTAŁEM OD RĘKI. PLUS BARDZO MIŁA OBSŁUGA KTÓRĄ GORĄCO POZDRAWIAM:)

OTWOCK

Jak najbardziej polecam! Do firmy Dach Kowalscy Garwolin trafiłem z polecenia jak i dobrych opinii ludzi, których dach był robiony właśnie przez tą firmę. Wszystko dopięte na ostatni guzik, ceny całkiem przystępne, a z płatnością nie było żadnych problemów. Dach miałem robiony w listopadzie zeszłego roku, do tej pory wszystko jest w jak najlepszym porządku. POLECAM!

osieck

Polecam. Wszytsko tak jak powinno być w kazdej normalnej firmie, Terminy dopięte, miła atmosfea, wszytsko jasne i przejrzyste, praca fachowa. Apropo płatności, to przy podpisaniu umowy została pobrana zaliczka którą ja ustaliłem, a resztę zapłaciłem przy dostawie całego materiału, czyli zadnego zaskoczenia nie ma :)

WIlga

Tydzień temu został wykonany u mnie dach przez tą firmę. Nie żałuję swojego wyboru, firma konkretna, wszystko profesjonalnie i szybko wykonane. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam!

kupujacy

U mnie dach wykonany szybko i dokładnie -narazie jest wszystko ok:)

oli

Bardzo dobrze zaopatrzona firma, przystępne ceny, profesjonalne podejście do sprawy

Zostaw opinię o Dach-Kowalscy Elżbieta Jaszczuk - Garwolin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dach-Kowalscy Elżbieta Jaszczuk