Opinie o Dino Polska w Milicz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska w Milicz

Pomóc może ale inspekcja pracy! Wystarczy jedna ich wizyta!

okularnik

a gdzie jest gwiazda Patrycja

Myśliwy opowiada swoją przygodę z wężem okularnikiem: -Bestia zaatakowała mnie,gdy spałem. Błyskawicznie oplotła mnie swoim (usunięte przez administratora). - Jak sie od niego uwolniłeś? - Zrzuciłem mu z nosa okulary i zanim je znalazł, byłem już daleko!

ktos

masz racje madra kobieto do widel obornik wywalac moze to by sie im podobalo bo co innego mozna zaproponowac niewdziecznym ludziom

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dino Polska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy monter ślusarz
Milicz
CDMD Investments Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik do wykładania towarów w drogerii kosmetycznej w Miliczu
Milicz
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

Taaaa 100 osob! I ciekawa jestem na jak długo! Wypad??? I takimi słowami sie reprezentujesz? Nawet regionalna uciekła bo ryle było skarg na ciebie. I moim zdaniem dziwie sie ze jeszcze tam siedzisz na (usunięte przez administratora). A znając życie już szukaja kogos na twoje miejsce. I zobaczymy kto wtedy bedzie sie śmiał.

suwig

A co z marketem w Suchaniu? Cały czas na stronie poszukują kierownika... Na prawdę nikogo tam nie ma , czy może planują wymianę kadry?

ANJA

Wybacz jesli cie urazilam,gadanie niczego nie zmieni,zacznij dzialac,wtedy beda efekty i kazdy bedzie zadowolony ISN,IP itp jest gdzie sie zglosic wtedy bedzie lepiej. Nie pracowalam w dino,ale duzo inf.mam od znajomych aktualnie zat w dino.

ANJA

...jak nie podoba wam sie praca w markecie no to wypad...nikt na sile was nie trzyma...na wasze miejsce jest 100 innych

mmm

pozdrawiam oj i ja i wszystkich przełożonych

Taaaa jasne! Bo ci okulary z nochala zlecą:)

oj

Oj buraki!Czytac sie nie chce! Sklepowa blaszaka! To co ty tam robisz? Porownujesz market z jakims blaszakiem? Puknij sie w łep!

byłam widziałam

cyru tam nie ma tylko cyrk robia te osoby które opisuja sklepy te ktore nie potrafia lub nie potrafiły odnaleśc sie na swoich stanowiskach pracy i to te osoby robia cyrk wypisujac brednie

sklepowa z blaszaka

Najwięcej do powiedzenia to zazwyczaj mają te osoby które tak naprawdę malo co robią na sklepie, przepraszam przyjmując się do pracy do sklepu powinno się mieć świadomość że kawy pić nie będziecie tylko trzeba będzie zapierdzielać to że macie w umowie kasjer sprzedawca nie znaczy że będziecie siedzieć Nie rozumiem wg do kogo niektóre osoby mają żal nikt ich nie zmuszał aby się przyjąć, zapraszam do pracy do innych sklepów gdzie trzeba się więcej natyrać i za mniejsze pieniądze.ja pracuje w blaszaku sporzywczym i tez zapierniczam od 6 do 14 i jestem jedna na zmianie i tez mi towar przychodzi i musze go rozpakowac i jeszcze klijetow obsługiwac to nie wiem o co macie problem jak jest was sporo na zmianie Pozdrawiam Wszystkich nierobów !!!

ja nie jestem pracownikiem ani pracownica dino i dziwie sie twoim odpowiedzia na moje opinie fajnie ze odnosisz sie do nieznanej osoby jak do swojego pracodawcy he he milo mi ze ktos mnie robi kierownikiem a chciala bym być choc zastempcom ktory by was pokochal jak wlasne dzieci jak kura piskleta pod skrzydełka by nie zmokly

Jadwiga..K

Mam pytanie czy takie cyrki sa na kazdym markecie bo chcialam zlozyc podanie do cieszkowa ale po tych wpisach na forum troche sie wacham

Nicknick
@Jadwiga..K

Nie ma kazdym u nas jest super. Jak czytam te opinie to nie wiem czy sie smiac czy plakac

kop.

Nie płacą za siedzenie? Ale tobie płacą! Tylko jak widzisz w kamerach ze ktoś z kontroli przyjechał to biegniesz szybko na sklep! I udajac ze coś robisz! To my pracownicy robimy wszystko zeby bylo ładnie na sklepie! A ty? Nawet papierkowe sprawy robi za ciebie zastępca. Mowisz o zaufaniu przyjazni? To ty nas nauczyłaś być takimi!

czytając te brednie wypisywane, dotyczace pracodawców dyrektora i kierowników staja sie zenada dziewczyny zastanówcie sie co wy piszecie oni wam daja prace byt z ktorego zyjecie a wy stajecie sie malolatami piszac takie bzdury i oczerniajac innych stancie przed lustrem i zadajcie sobie jedno głupie pytanie bo oczerniajac innych oczerniasz siebie bo wizytowke sklepu marketu dajecie wy czyli te osoby ktore w nim pracuja a wypisujac takie bzdury stajecie sie posmiewiskiem , zaufanie i przyjezn latwo jest stracic ale trudno odbudowac ,a pracowac wszedzie trzeba nikt was nie posadzi na krzesle i pieniedzy za siedzenie w koperte nie włozy we wszystkich sklepach i marketach sa obowiazki i godziny pracy na ktore podpisujac umowe sie zgadzacie i ktore was obowiazuja to juz nie przedszkole do ktorego rodzice was zaprowadzali na pare godzin by sie pobawic to juz sa obowiazki i trzeba sie z nimi pogodzic a wy wypisujac takie głupoty robicie zamieszanie zamiast zgrana ekipe

:-) :-) :-) :-) :-)

Brak slow co to sie dzieje na tym markecie!!!!!!!!

:D

Tam wszyscy blyszcza jak gwiazdy zaczynajac od Pana Dyrektora a konczacy na zastepcy nie wspominajac o niektorych kasjerek. :)

no to monitoringu osiedlowo sklepowego nie musza miec jak pani wszystko widzi ha ha jak bym miala kiedys włamanie do mieszkania a też mieszkam nie daleko to sie zgłosze do pani wszystko widzącej

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska - Milicz

Dino Polska