F.H.U Ekogrin-t Baldy Piotr

Dąbrowa Górnicza

Opinie o F.H.U Ekogrin-t Baldy Piotr

Greg34

Baldy hmmm tak wlasnie robi patrzy by oskubac pracownika nie placi skladek o czym dowiadujesz sie z ZUS-U TOTALNA ŻENADA NIE POLECAM chyba ze lubicie latac za swoja wyplata

gabi

Oj nie wiem @jaks widziałem, że w krs-ie są nadal więc chyba prowadzą cały czas działalność może ktoś się wypowie konkretnie bo takie pisanie to nic nie daje

mis

jak tak mowisz na dudka to napisz kozaku kim jestes duzo gadasz

smile

tak jest swieta prawda chodzilem tam na remonty i tak ciezko obgadywali (usunięte przez administratora) poprostu zrobili na zlosc gosciowi bo dudi jest spoko i tam pracuja dewoty same gadali na (usunięte przez administratora) np.tacy jak blondynek z zabkowic kozak ostry i reszta kazdy nadawal na swojego pracodawce smieszni ludzie he he frajery

Czysta bzdura.Wypłaty w terminie,żeby wszyscy tak płacili.(usunięte przez administratora) który nie chciał pracować i narobił szefowi tylko strat finansowych. I tak za długo go trzymał.Po zwolnieniu prosił się szefa żeby go znowu przyjął bo niema za co nakarmić dzieci,jednak podczas pracy o tym nie myślał.(usunięte przez administratora)

byly pracownik

nie polecam...(usunięte przez administratora),nie szanuje -pracownikow spuznia sie z wynagrodzeniami i nie liczy sie z tym ze ludzie nie maja co jesc i za co dzieci nakarmic...mysli tylko jak oskubac pracownikow z ich pieniedzy...szczescie ze sie uwolnilem od tego (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o F.H.U Ekogrin-t Baldy Piotr - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U Ekogrin-t Baldy Piotr