mini-mrówka

Opinie o mini-mrówka

sprawiedliwa

Skoro brud jest w sklepie, to jest to wina pracowników... bo kogóż innego. Ludzie myślą że za ziewanie powinni dostawać premie...

bluszcz

Zdecydowanie nie polecam pracy w Mrówce UL. GRZYBOWA 5, mobbing, układy, prywata kierowników, którym trzeba wchodzić w tyłek i im faworytom. Jednych wyzyskują, onni robią za innych i jak chesz pracować to musisz się na to godzić - zrobisz sprzeciw wylatujesz z pracy i tyle. Zarobki kiepskie! Towar drogi tak, że ludzie wychodzą po uslyszeniu cen - nieliczni kupują, zazwyczaj Ci gdzie czas ich goni.W sklepie taki syf, że o co się nie dotkniesz to wychodzisz brudny, szczególnie towar gospodarstwa domowego - więc skąd taka wysoka marża - na taki kiepski towar i do tego tak brudny - dlatego o premiach w takiej firmie nie ma mowy ! A tym bardziej o dobrych zarobkach! NIE POLECAM - DUŻYM ŁUKIEM OMIJAJ TĄ FIRMĘ

Zostaw opinię o mini-mrówka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mini-mrówka