Abena Polska Sp. z o.o.

Łozienica

Opinie o Abena Polska Sp. z o.o.

weronika bis

Opinie Abena Polska Sp. z o.o. Łozienica, kontakt, telefon i e-mail. Jak czytam Nowego to "Zywot Briana" mi się przypomniał: ~Cleese~Te dranie wysysają ... Można doczytać resztę.... po ciętej ripoście powyżej usunięty wpis...... wklejam to co z niego pozostało.................. W Internecie nic nie ginie

......-)

Kadra kierownicza oczytana i piśmienna........ ale ludzie z Abeny to nie Rzymianie a Abena to nie Rzym.......

Aneta

@Anonimco sprawia, że dobrze oceniasz Abena Polska jako pracodawcę? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach.

Szukasz pracy?

Anonim

A ja tam śmiało mogę polecić tę firmę. Jeden niespełnionych Przedstawicieli Handlowych wypisujących żale na forum, nie zmieni mojego zdania i podejścia. Pracuję i jestem zadowolony. Firma się rozwija i idzie w dobrym kierunku.

nowy
@Anonim 10.04.2017 16:56

Niespełniony przedstawiciel? O kim mówisz ...? Byłych teoretycznie niespełnionych przedstawicieli tej firemki jest przynajmniej kilku. Wymienić? Są tacy, którzy odeszli sami i bardzo dobrze im gdzie indziej. Jest też przynajmniej trzech, którym z różnych nikomu nieznanych powodów podziękowano za współpracę. Oni też nie narzekają i mają się dobrze. A dlaczego kilka Pań i Panów z biura w Goleniowie poszło sobie gdzie indziej? Sadzisz, że któremuś z tych ludzi jest źle bez Abenki? Jak Ci tak dobrze w Abiedzie i ją polecasz to napisz jakie stanowisko zajmujesz. Jakie masz perspektywy rozwoju zawodowego. Jakie masz możliwości awansu, jak Cię doceniono, dostałeś w tym roku podwyżkę, bo niektórzy dostali i to znaczną. Wiesz coś o tym? Co możesz w Abiedzie osiągnąć? Wyrobniku! Stanowiska dyrektorskie i kierownicze są obsadzone, kolesiostwo ma się raczej dobrze, i jest raczej nie do ruszenia. Wiec co Cię czeka? Co polecasz śmieszny anonimowy człowieczku? Pensję płaconą na 30 go? Płacić w terminie to raczej obowiązek. Kasa na święta i pożyczki z ZFŚS ? W każdej firmie zatrudniającej powyżej 25 osób to dostaniesz ponieważ tak stanowi prawo. Dla Twojej wiadomości w tej branży są Firmy, które udzielają poważnych kredytów mieszkaniowych z ZFŚS. Ubezpieczenie zakładowe? Prywatna opieka medyczna? Za to wszystko płacisz . Fakt - mniej niż by miało to Cię kosztować indywidualnie. Z czego jesteś zadowolony? Który to dobry kierunek rozwoju? Ile zarabiasz? Napisz coś na temat "atmosfery" w pracy, z kim i o czym możesz szczerze porozmawiać? Masz w pracy przyjaciół? Czy tylko tak Ci się wydaje. Puki co to standardowo jak na ta firemkę osądzasz innych nie potrafiąc podać żadnych sensownych korzyści płynących z pracy w tej ... co polecasz? Konkrety proszę.

Weronika

Po sposobie pisania domyślam się, że @Nowy i @obiektywny to jedna i ta sama osoba. Były pracownik, który wieczorami wylewa swoje żale na byłego pracodawcę, bo na forum ktoś miał inne zdanie niż to, które on reprezentuje. W każdej mniejszej lub większej firmie takie osoby były i są, to normalne. Mam konkretne pytanie, jak @Aneta. Skoro firma się rozwija, to czy idą za tym również korzyści dla pracowników? Lepsze płace, bonusy, social itp. Szukam pracy w HR lub księgowości.

weronika bis
@Weronika 06.04.2017 14:52

Źle się domyślasz. Pochwały piszą trolle z biura, wystarczy spojrzeć na godziny wpisu. Awans do HR lub księgowości możliwy, większość przecież startuje z poziomu magazynu.....

Aneta

@Gabryś, @Małgorzatarozumiem, że dobrze pracuje/pracowało się Wam w Abena Polska. Co uważacie za największy plus pracy w firmie?

Nowy
@Aneta 20.03.2017 13:01
@Gabryś, @Małgorzatarozumiem, że dobrze pracuje/pracowało się Wam w Abena Polska. Co uważacie za największy plus pracy w firmi...

Pracowałem jakiś czas w tej niby przyjaznej pracownikowi "firmie" i zadowolonego Gabrysia nie kojarzę jak również nikogo zadowolonego kto odszedł ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. Znam wszystkich Przedstawicieli Abeny i nie przypominam sobie żadnego, który odszedł z powodu miejsca zamieszkania. No i te bonusy jakie bonusy???? Panujący szef Abena Polska Pan Andrzej B to kutwa jakiej świat nie widział i koleś, który słucha tylko tych których chce słyszeć. No i Gabryś albo za krótko pracował, albo jest ślepy i nie zauważył, że tzw. stara ekipa kręci Panem B jak chce. Zdecydowanie nie polecam, przede wszystkim dlatego, że sam uległem tej demagogi. Jeśli jedyne na co Cię stać to klęczenie na poziomie D..Y szefa i wchodzenie w nią aż po gardło to będzie Ci tam dobrze. Jeśli masz własne zdanie (jaja) i potrafisz przeciwstawić się absurdom i głośno mówić o panującym kolesiostwie to daj sobie spokój. A teraz będzie już tylko gorzej, bo firemka się rozrosła i zaczyna się robić korporacyjny syf. Wszyscy są super tylko Ty jesteś zły. Gniot Gniot Gniot cieszę się , że już mnie tam nie ma.

obiektywny
@Nowy 29.03.2017 22:04

potwierdzam, lizanie tyłka jest w cenie. Świetnie to robi pani dyrektorka A...... I nigdy nie było nikogo kto zmienił miejsce zamieszkania.... takie głupoty pisze M...a z biura.

Gabryś

Polecam. Pracowałem jako Przedstawiciel Handlowy w Abenie. Zmieniłem miejsce zamieszkania, to i prace musiałem, ale miło wspominam pracę. Samochód, wynagrodzenie i bonusu, jak wszędzie, a czasami nawet lepiej, to zależy od podejścia.

Małgorzata

Zdecydowanie Polecam.

sting

ojj tutaj to warto się zatrudnić. Z tego, co wiem to Abena została założona w roku 2005 przez duńską firmę ABENA Institutions Holding A/S. Spoko, że tak się rozwijają. Jedyny minus jaki widzę, brak informacji o zatrudnieniu nowych pracowników. W sensie poszukiwaniach :)

OLKA

A TAK WOGÓLE JAKIEŚ PRZYJĘCIA SĄ NA STANOWISKO PRACOWNIK FIZYCZNY? BO NIE WIEM CZY SKŁADAĆ CV.

esme

W jakim systemie Pracownicy ds. produkcji pracują na produkcji?

wirex

a jakieś konkrety o przyjęciach na stanowisko szeregowy pracownik? złożyłam cv i czekam nawet za tą najniższą

xxx

a jak z zarobkami na produkcji ?

wirex

witam dużo słyszałam o waszej firmie w sensie ,że super firma , chciałabym się przyjąć i u was pracować.czy mógłby ktoś napisać czy są przyjęcia ,i ile zmianowa proszę tak samo jak powyżej.

gorgio

Witam Bardzo Serdecznie Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w tej Firmie oraz ilu zmianowa? Szczerze bez hejtu !

aco

Jestem z Goleniowa i szukałam pracy w Parku Przemysłowym. Dojazd blisko, godziny pracy OK, zarobki i socjal idzie w górę. Pracuję już prawie rok, więc @uala zamiast się zastanawiać, to złóż podanie i witamy serdecznie.

błżej

Spoko firma, rodzinny klimat.

Wioletta

Warunki dobre, jak porównam do tego co było dwa, trzy lata temu to powiem, że jest lepiej. Firma się rozwija, standard stale się podnosi, ubezpieczenia, godziny pracy, social itp. Oby tak dalej.

Majk

ZDECYDOWANIE POLECAM!!

Man@pol

Moja pierwsza pracę. Spoko ludzie, pomocni i nauczyli mnie trochę. Po okresie próbnym zostałem przyjęty. Teraz pracuję w innej firmie i mam porównanie, w Abenie było OK. Polecam.

gosc
@Man@pol 23.07.2015 10:45

Ja tam tez nie narzekałem

pieluszka

Moją pracę w tej spółce traktuję jak pobyt na Majorce, atmosfera przyjazna do rozwoju, praca wymagająca dużej wiedzy a kierownictwo robi wszystko aby wesprzeć i docenić ludzi bez względu jaką pracę wykonują.

Basia kochana

I robią co mogą aby potrącić z prowizji, aby wypłacić jeszcze mniej, bez pozdrowień. Omijać firmę z daleka.

Ba

Słabe zarobki, wypłacane są na czas.

Barbara

jestem bardzo zadowolona z pracy. Miła atmosfera, mili ludzie i zarobki wypłacane na czas. Pozdrawiam

qqq

nie

Mlody
@qqq 22.10.2014 22:40
nie

Na plus zaliczyć można miłą atmosferę, bez ciśnieniowe podejście i regularna kasa na koncie. Minus to godziny pracy. Nie zawsze chciało mi się rano wstawać:)

Zostaw opinię o Abena Polska Sp. z o.o. - Łozienica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abena Polska Sp. z o.o.