Energy Heat Technology Investment Marek Burcan

Wrocław

Opinie o Energy Heat Technology Investment Marek Burcan

Maja
użytkownik zarejestrowany

@piotr - mógłbyś podać więcej konkretnych informacji? Osoby zainteresowane potencjalnymi ofertami pracy chętnie przyjrzą się firmie "od wewnątrz". Twoje doświadczenie może okazać się cennymi wskazówkami przy podejmowaniu decyzji i zatrudnieniu w Energy Heat Technology Investment.

piotr

Wszystko ok polecam . piotr z.

Maja
użytkownik zarejestrowany

Jesteś obecnie pracownikiem Energy Heat Technology Investment? Co możesz powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy.

kasia
użytkownik zarejestrowany

z' a dlaczego co chwila, dlaczego nikt nowy nie może na dłużej zagrzac tak stanwoiska? sami rezygnują?

z

co chwila sie pojawia do pracy biurowej, potencjalni kandydaci ni traccie nadziei!

Klijent

Kurczę faktycznie zajebista ta infolinia nawet w niedziele o 19 godz konkretnie konsultant powiedział co zrobić gdzie nacisnąć zeby zadziałało mega bez pierdul żadnych melodyjek czekania na wolnego konsultanta i 1000 ca głupich pytań i wysyłania 1000 mejli w kosmos polecam kazdemu

klient

Chyba jako jedyna firma ma swoja infolinie czynna do 19 i szybko wszystko mozna zalatwic. I nie ma zadnych glupich melodyjek wkurzajacego Czekania w kolejce na wolnego konsultanta itp idt ..... tylko konkrety i juz Polecam

wsio ok

Wsio ok bardzo elastyczni mega profeska - ☺☺☺.

Spzoz szpital

Dziekujemy w imieniu mlodych pacjetow naszego szpitala firmie Energy a w szczegolnosci jej Prezesowi za nieodplatne przekazanie sprzetu dla malych pociech w naszej placowce pierwotnie na okres Swiat a dzis telefonicznie otrzymalismy informacje, ze bezterminowo. Dziekujemy za piekny gest - nie pierwszy to taki gest i mamy nadzieje nie ostatni.

Spzoz szpital

Krzysiek

szkoda słów na temat tej firmy, brak profesjonalizmu i podejścia do klienta.

restauracja

Szczegolnie dla panow: mirka andrzeja i wojtka z energy tak jak obiecalismy obiad w weekend obojetnie ktory dla panow z rodzinami gratis. Zadne pieniadze nie zastapia tego jak nam pomogliscie a przeciez dzis sylwester.

restauracja

Dziekuje bardzo firmie energy za uratowanie zabawy sylwestrowej i taka szybka interwencje jescze raz bardzo dziekuje za naprawe ogrzewania i klimy oraz elektryki w naszej restauracji.zadzialalo prawo Merfiego i wszystko co moglo to sievzepsul......polecam firme szczegolnie w trudnych i pilnych naprawach. 120 osob moze swietowac Nowy Rok .

jurek

polecam wszystko ok zero problemów skończone przed czasem

tylkounas

Witaj chcesz zarobic pracuj u nas zapraszamy

REKLAMA

Pracuj dla nas za 7000,00 miesięcznie zapraszamy

MIRELA

Dzien dobry ladnie zrobione klimatyzator i grzeje i chodzi a o to w biurach mam chodzilo. Gdzie trzeba było to podmalali. Poodkurzali po sobie jesteśmy zadowoleni. Wczesniej wypozyczalismy klimy przez pare lat a teraz mamy swoje i każdemu polecamy

okwrzesien

Wszystko ok skonczone o czasie zgodnie z umowa dobra robota

EXPRESS

faktycznie za ekspres doplata ale montują w pare godzin - tak jak w pralni dopłacasz masz od razu - dobrze

okokok

.... no jestesmy bardzo zadowoleni bo zamowilismy expresowy montaz i wszystko gotowe, szybko' czysto, warto dolozyc pare zlotych zeby miec komfort... polecam

MIIIII

ZADNYCH UWAG PERFEKT ZROBIONE I POSPRZATANE POLECAM

JEST PRZYJEMNIE

POLECAM ZROBIONE DOBRZE CENA ROZSADNA JAKOSC OK

no dziekuje

u nas 21 stopni a na dworze 37 klima jest boska warto zrobic i spac w przyjemnym klimacie a inni niech sie okladaja lodem

obok

PANIE ENERGY ZROBIMY KAWE ZROBCIE NASTEPNY NASZ POKOJ PROSIMYYYYYYYYYYYYY BARDZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

NASTEPNY POKOJ

Ty heniu u nas tez chlodno przyjdz to bilans mozesz u nas robic - chlodno jest bosko. my zaprosilismy monterow klimy ENERGY i zaczeli od naszego pietra i naszego pokoju, trzeba bylo byc milym dla innych to bys mial chlodno a tak masz przepocona koszule haha

sasiedni pokoj

ha ha klime dostali u nas w urzedzie ci co byli grzeczni a ci co mowli co mysla to kierownik przekazal im wentylatorki - tylko po co nam wentylator jak jest 40 stopni - chyba zeby odleciec. teras rozumiem grzeczni maja chlodno w pokoju panie kaziu pan sie posunie przy biorku bedziemy teraz razem pracowac.

klijent

dzien dobry, wlasnie rozpoczeli u nas prace od 7,30 i na czas wymiany starej iinstalacji klimatyzacji postawili przenosne klimatyzatorki na kulkach a wiadomo jaka dzis ma byc temperatura 41 stopmi - no widac ze dbaja o klijentow. Tak trzymac teraz sami na wlasnych oczach widzimy ze jednak nie tylko kasa ale tez zadowolenie klijentow jest wazne. polecamy

POLECAM

DOBRZE SZYBKO I BEZ PROBLEMOW ZREALIZOWALI PRACE. POLECAM

zadowoleni

na dworze + 36 a w biurze mamy 21 stopni - energy wykonalo klime wraz z wentyl i rekup - skonczyli przed czasem zaden z pracownikow nie narzekal w umowie bylo ze wykunuja prace od 15,00 do 6,00 potem sprzatanie i otwarcie biura od 7,45. Zawsze posprzatane pracownicy wchodzili do czystych pomieszczen zero problemow, powazna firma, dbaja o dobra opinie. Polecamy pracownicy starostwa powiatowego wroclaw

Dział rekrutacji

Oj Maniek! Zapraszamy na rekrutację. Zarabiamy dobrze za nie robienie niczego, mamy koleżeńskie kontakty i do pracy jeździmy taksówkami :D Na przerwach sala zabaw, darmowe napoje i obiady... Co weekend wycieczki do SPA dla pracownika tygodnia...Nie ma co zazdrościć, podpisz się z imienia i nazwiska, zaprosimy na rekrutację i nie będziesz już SMUTNY....

RIKI66

NO I ZA DOJAZD NIC NIE BIORA

RIKI66

Ceny sa ok termin dotrzymany na gwarancji mi wymienili sprezarke w agregacie - zadnych problemów normalni kumaci i pomocni ludzie.

KRYTEK71@WP.PL

DOBRZE SZYBKO I W MIARE TANIO ZERO PROBLEMOW KONTAKT NA BIERZACO Krystian

zadowolony w upale

No i 5 lat gwarancji wiec jIestesmy zadowoleni

zadowolony w upale

U nas tez wszystko ok przyszli siedzieli 3 tygodnie bo 50 pokoi mamy i zrobili wszystko ok i poszli sobie - wszystko w terminie jakosc wzorowa no i faktycznie maja swoje ekipy sprzatajace oraz malarskie

poważny

JA
@poważny 14.06.2015, 23:50
Robili u nas, wymagania były spore i dali radę. Mają dobrych specjalistów, którzy potrafią dobrze doradzić....

Szkoda tylko, że ci specjaliści tak często się zmieniają bo "wspaniały" właściciel oszukuje na pensji i uprawia mobbing na pracownikach... Nadal chcecie wspierać kogoś takiego? GRATULACJE!

SIECIOWKA

Czytam te komentarze i widze, ze 90 % pozytywnych - i moge napisac tylko, ze jestesmy jedna z najwiekszych sieciowe w Polsce i wiemy tylko, ze nie ma mozliwosci zeby kazdemu Polakowi dogodzic bo jak wiadomo gdzie dwoch Polakow to 4 zdania... U nas Energy robi od lat i mimo bardzo nieraz trudnych warunkow w Galeriach Handlowych jakos daja rade i nigdy nie mielismy zadnych problemow z Energy.

KLIJENT MAJOWY

ZACZELI O 7 RANO I TERAZ SKANCZYLI PRAWIE 13 GODZ I POZPRZATALI PO SOBIE DZIENKUJEM I POLECAM

KLIJENT MAJOWY

PRACA NA CZAS # JAKOSC BARDZO DOBRA # CENA PRZYSTEMPNA POLECAN

jurii

polecam prace i materialy energy heat technology investment bo szybko w rozsadnej cenie bez zbednego bajerowania i na czas.

PRACUJ.PL

ZAPRASZAMY NA NAJLEPSZY PORTAL Z OGLOSZENIAMI O PRACY W POLSCE - SKORZYSTAJ BO WARTO. JESLI POWOLASZ SIE W OGLOSZENIU TO OTRZYMASZ UPOMONEK.

PRACUJ.PL

NAJLEPSZY PORTAL Z OGLOSZENIAMI O PRACY W POLSCE - SKORZYSTAJ BO WARTO

mmmmmmmm

matrix matrix matrix matrix matrix czyli wirtualny swiaaaaaaaaaaaat

jjjjjjjjjj

a co to za portal go work - w sprawie pracy czy jak? ze szukają czy daja prace? dzwoniłam tam ale zadnej pracy nie maja w go work!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takie pismaki bajkowe goł łork - znaczy się idz do pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czyli weź się do roboty

restauracja

wentylacje lokalu zrobili - bez problemow.

herbywroc

energy u nas robilo i zero problemow, termin ok, ceny okey!

Nie polecam współpracy, firma kłamie, oszukuje, nie dotrzymuje słowa, nie są solidni, pracownicy nie oddzwaniają, właściciel nie potrafi rozmawiać z ludzmi.

ENERGY TEAM
@anonim 15.03.2015, 11:05

Dzien dobry, witam pana/pania "anonima" - przede wszystkim gratuluje "anonimowej" odwagi oraz "anonimowej" szczerości w pisaniu tej nieprawdziwej informacji w niedzielny poranek... No coz tylko pozostaje pani/panu wspolczuc a tak przy okazji podaje nr infolinii - 602370100 tylko proszę pamietac, ze w niedzielny poranek nie pracujemy - czego i pani/panu zyczymy.... TEAM ENERGY

klient
@ENERGY TEAM 16.03.2015, 13:16

Rok temu i nigdy więcej- zero odpowiedzialności i dotrzymywania ustaleń.

andrzej1280

Żerujących:)

ENERGY
@andrzej1280 13.03.2015, 23:58
Żerujących:)

Dzien dobry - czy naprawdę nie ma pan nic ciekawszego do roboty w piątkowe popludnie a wlasciwie noc? Nie wiem jak pan ale my w nocy nie pracujemy... Może warto się wyspac a nie pisać takie nocne bzdury - tak czy inaczej zyczymy panu milej nocy. Pozdrawiamy pana serdecznie ENERGY TEAM

andrzej1280

Jedno zdanie na temat energy heat [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i pasożyty żenujący na uczciwych ludziach. Dziękuję. Miłego dnia

grys1968

Pewnie wiekszosc spi o tej porze ale skoro mozna tu opinie napisac to pisze. ENERGY montyje dzis instalacje u nas w biurze ale prace mozna wykonywac tylko po 15 30 od pon do piatku oraz cala sobote - i co i w tygodniu zaczynaja od 16 do nocy a dzis w sobote zaczeli od 5,20 rano -wszystko zeby zdazyc i dotrzymac terminow - polecam bo faktycznie warto! wiem co pisze bo mamy kilkadziesiat lokali w Polsce i wiele firm juz przetestowalismy.

Zostaw opinię o Energy Heat Technology Investment Marek Burcan - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energy Heat Technology Investment Marek Burcan