usługi remontowo-budowlane Tomasz Łysko

Opinie o usługi remontowo-budowlane Tomasz Łysko

Łucja

@Boss mannn, ale właśnie z czego wynika, że nigdy nie było żadnej poważnej kary? To co opisujesz wydaje się, faktami, które pozwalałyby na takie zakończenie sprawy. Może ktoś ma jakieś inne doświadczenia związane z Usługi remontowo-budowlane Tomasz Łysko?

Boss mannn

Kto miał styczność z tym człowiekiem wie o czym mówię . Osiem wyroków w zawieszeniu . Długów więcej niż włosów na głowie . Czego się łapie to zawsze oszustwo wychodzi . Opisują go wszędzie . Tylko szkoda że mamy tak nie udolne sądy , i taki oszust chodzi po tym świecie . Jak by trafił do więzienia to może by go czegoś nauczyło

Łucja

@Boss mannn a skąd masz te wszystkie informacje o poprzednich firmach tego pracodawcy? Jesteś pewny, że są one należycie sprawdzone? Czy sam znalazłeś się w sytuacji, w której zostałeś przez usługi remontowo-budowlane Tomasz Łysko oszukany? Napisz proszę trochę więcej konkretów, które pozwolą zrozumieć innym osobom sytuację, którą opisujesz.

Boss mannn

Na Facebooku dodaje posty o skupie uszkodzonego sprzętu , ludzie mu wysyłają a on nie płaci , albo paczki wracają . Oszukał mnustwo ludzi , najpierw miał firmę i sprzedawał ofert Orange , bodajże firma nazywała się navito, potem otowrzyl firmę Tauron energia w między czasie nazwa firmy!y się zmieniła na tlg group północna grupa energetyczna. Firma upadła . Sprawy trafiły do sądu . W między czasie w firmie przechodziło do przeszukan przez policję . Nakradł naoszukiwal ludzi . Potem przekształcił firmę w firmie budowlana dzięki której zaczol wyłudzać zaliczki i znikał . Teraz zajmuje się wyłudzaniem uszkodzonego sprzętu . Długów ma więcej niż włosów na głowie . Ale osoby pokrzywdzone nie mają co marzyć o odzyskaniu pieniędzy , bo nawet jak sprawa trafia do komornika jego ciotka P Maria Bu .... Która jest komornikiem! Działa w stu procentach i jego sprawy są umorzone . Ogólnie ten człowiek jest zaburzony psychicznie informacje z pierwszej ręki .

Łucja

@Kolejny, Twoja opinia może być niezrozumiała dla innych osób, czy możesz ją uzupełnić lub napisać co miałeś na myśli? Czy byłeś pracownikiem czy klientem firmy Usługi Remontowo-Budowlane? Co wspólnego z Twoją pracą dla tej firmy mają telefony, co rozumiesz pisząc "skupuje popsute"?

Kolejny

Pan Tomasz Łysko ul. Bydgoska 23/5 86-050 Solec kujawski. teraz oszukuje na telefonach. "Skupuje" popsute a pieniędzy jak nie było, tak nie ma. Pozdrawiam

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność zatrudnionych osób. Czy podobnie jest w usługi remontowo-budowlane Tomasz Łysko? Napiszcie, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Leon

Miałem zamiar starać się o pracę ale zastanawiam się. Zaniepokoiły mnie wasze wpisy.

Soleczczanka

No pięknie. .. W końcu cos sie ruszyło.My rowniez zostalismy oszukani.wartosc okolo 100 000tys zl na dzien dzisiejszy. Sprawa wygrana w sadzie. A sędzia, podejmuje decyzje o odwieszeniu kary dla niego juz ponad 2 lata.Policja nie chciala przyjac zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Tak .zgadzam sie z tym , ze ciocia P.MAria Bu.., komornik z Bydgoszczy ma duży wplyw na to wszystko. Podejrzewam , ze nie tylko ona.

On

Ludzie zbierzmy się wszyscy i dajmy temu gnoj.. Do zrozumienia że zadał z nie odpowiednimi osobami. Jego miejsce jest w wiezieniu. Proponuję abyśmy wszyscy skataktowali się z Panią Jaworowicz niech każdy opowie jej swoją sytuację, i zgłośmy to zbiorowo na policję

Sąsiadka

Bydgoska 23/5 solec Kujawski, on stwarza zagrożenie dla tego małego chłopca którego wychowuje

Ona

Mieszka na ulicy bydgoskiej 23, w sierpniu wybili mu szyby kamieniami. Skoro was oszukał na tak duże pieniądze dla czego nikt nie zgłosił się na policje?

Ag.
@Ona 22.09.2017 15:28

ja byłam na policji, ale mieli mnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

@Ag. 23.09.2017 08:52

Niech Pani/Pan się do mnie zgłosi (willy1982@onet.pl) - spróbujemy przez "Sprawę dla reportera". Pozdrawiam

Obrońca

Witam wszystkich dla zainteresowanych tego cwaniaczka można namierzyć w Solcu Kujawskim okolice ulicy Leśnej i dać mu do zrozumienia koleś nie śmierdzi groszem nic nie ma tylko osrane gacie może obicie r... co niektórym dało by wielką ulgę bo o zwrocie kasy chyba nie będzie szans pozdrawiam

Oszukana

Oszust, zlodziej, ktory juz dawno powinien siedzieć. Gdyby nie jego ciocia- Pani -komornik z Bydgoszczy Maria B. Sprawa skierowana do Pani Jaworowicz do telewizji.oszukal nas na kwote okolo 150 000tys zl.nie ufajcie temu czlowiekowi.nie ma grosza przy duszy.Patrzy tylko by na kims sie wzbogacić, oszukac... Nie patrzcie na to, ze ma porzadna rodzine...

Ona
@Oszukana 07.08.2017 19:05

Można jakiś email do Pani też zostałam oszukana przez tego człowieka

@Oszukana 07.08.2017 19:05

Ja też poprosiłbym o jakiś kontakt do obu pań. Może wspólnie uda się nam zadziałać jakoś skuteczniej. Ten wyrachowany złodziej bezczelnie okradł także mnie. Mój adres mailowy: willy1982@onet.pl

@Oszukana 07.08.2017 19:05

Witam Państwa ponownie Już tu dwa dni temu pytałem Państwa o możliwe połączenie sił w celu zdemaskowania oszusta Tomasza Ł. i ostrzeżenia przed nim innych osób. Przyjąłem nick Bydgoszcz i podałem adres mailowy willy1982@onet.pl. Odezwała się do mnie na razie jedna pani, oszukana przez tego łotra nie tylko na pieniądze (20.000 zł), ale i w sposób emocjonalny. Jak napisała, utrzymuje kontakt z inną panią, którą ten oszust naciągnął na 50.000 zł. Ponieważ ja też - podobnie jak osoba, która występuje tu pod nickiem "Oszukana", próbowałem zainteresować działalnością Tomasza Ł. panią red. Elżbietę Jaworowicz ze "Sprawy dla reportera", okazało się to skuteczne. Dziś skontaktowała się ze mną pani red. Ilona Duch z tego programu i poprosiła o ustalenie drogi kontaktu do możliwie dużej liczby poszkodowanych osób. Obiecałem, że zrobię co w mojej mocy, ale bez pomocy Państwa - wiele nie zdziałam. Dlatego bardzo Państwa proszę o przesłanie pod mój adres internetowy (willy1982@onet.pl) swych danych takich jak imię (nazwiska nie potrzebuję), miejscowość, krótką informację o formie i skali poszkodowania przez Tomasza Ł., koniecznie numer telefonu i ewentualnie adres e-mail. Podkreślam, że nie chodzi o żadną moją osobistą ciekawość - o zebranie danych tego rodzaju i dostarczenie ich do redakcji "Sprawy dla reportera" zostałem poproszony przez panią red. Ilonę Duch. Ma to - jak rozumiem - być jakąś formą wstępnej pomocy przy gromadzeniu informacji do programu, a potem i tak zostanie dokładniej zweryfikowane przez redakcję podczas osobistych kontaktów dziennikarzy "Sprawy dla reportera" z Państwem. Gdyby Państwo - z ostrożności - mieli jednak jakieś większe obawy przed kontaktem ze mną (w końcu ani ja Państwa, ani Państwo mnie nie znają), mój udział w tej "akcji" można zweryfikować telefonując do pani red. Ilony Duch (799 677 732), lecz proszę czynić to "w ostateczności" - w końcu o pomoc taką zostałem poproszony z powodu nadmiaru zajęć ekipy redakcyjnej przygotowującej programy "Sprawa dla reportera". Pozdrawiam i baaaardzo proszę o kontakt pod podany adres mailowy.

lady

Trzymajcie się z dala od tej firmy ,szczegolnie od właściciela poszukiwanego listem gończym za oszustwa i wyłudzenie ,jeszcze niedawno mial firme energetyczna,oszukal mnostwo ludzi ,toczą sie sprawy w sądzie ,trzymajcie sie z dala od niego

Mama
@lady 12.08.2014 21:52

Listem gończym? Przecież on jawnie chodzi po ulicach miasta w którym mieszka widze go niemal codziennie, wiec dziwne że policja by go nie zgarnęła.

Zostaw opinię o usługi remontowo-budowlane Tomasz Łysko - Solec Kujawski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie usługi remontowo-budowlane Tomasz Łysko