ZKK POLCOLOR

Piaseczno

Opinie o ZKK POLCOLOR

Faktycznie w Polcolorze szaleje (usunięte przez administratora) jest tego najlepszym przykładem, wyjątkowo bezczelny ,pozbawiony kultury zachowuje się po c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sku w stosunku do pozostałych kolegów wstyd dla kierownictwa Polcoloru , że zatrudnia takich pracowników, może czas to zmienić

poszkodowny

Krzysztof Gołębiowski ur. 1964 r. zamieszkały Piaseczno Głosków to wyjątkowa świnia i kanalia jest prymitywny , c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ski , pozbawiony kultury , ma na swoim sumieniu wiele pobić i kradzieży , oraz włamań za które powinien odsiadywać , kare w wiezieniu. Wielka hańba że taka świnia chodzi na wolności.

Zostaw opinię o ZKK POLCOLOR - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZKK POLCOLOR