Heniomenio

Gdańsk

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Heniomenio
2 1 6 1

Opinie o Heniomenio

ktoś

Ogólnie , nie lubie jak ktoś nie wypłaca pieniedzy na czas...a jak wyplaca to nie tyle co powinien ... ostatnia moja promocja trwala 3 dni , przepracowane po 10 godzin, 4 razy upominalam sie o wysłanie pieniędzy na konto . Gdy zadzwoniłam do osoby za to odpowiedzialnej , powiedziala mi ze nie ma jej w mieście ale gdy wróci to postara się tym zająć. nie postarała się ... pieniędzy do tej pory nie ujrzałam , i stwierdzilam ze z takimi prostakami pracować nie będe. Teraz mam świetną pracę, w promocje się nie bawie. I bardzo się ciesze , ze nie mam kontaktu z tą firmą :)

Zostaw opinię o Heniomenio - Gdańsk

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heniomenio