Jerzy Jabłoński Wtórplast Recykling

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jerzy Jabłoński Wtórplast Recykling

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa Jerzy Jabłoński Wtórplast Recykling w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Nowy wpis

Pracodawca

Szanowni Państwo, Firma Jerzy Jabłoński Wtórplast Recykling uprzejmie prosi o rozważne, przemyślane i odpowiedzialne publikowanie wpisów dotyczących działalności Firmy jako pracodawcy. Szanujemy w pełni wolność słowa i opinii – w tym wyrażanych anonimowo – i nie oczekujemy wyłącznie afirmacji, jednakże każdy wpis powinna cechować rzetelna i poparta faktami ocena. Osoby, które zamierzają zamieszczać wpisy zniesławiające Firmę oraz jej pracowników lub naruszające prawnie chronione dobra osobiste Wtórplast Recykling, powinny pamiętać o tym, że wpisy na forach internetowych nie pozostają anonimowe. Osoba winna zniesławienia, zniewagi lub naruszenia dobra osobistego może być (po ustaleniu i ujawnieniu jej danych osobowych w ramach, przysługujących pokrzywdzonemu, środków prawnych) pociągnięta do odpowiedzialności karnej i cywilnej. O ile posiadają Państwo informacje, które w Waszej ocenie wymagają wyjaśnienia, zweryfikowania czy podjęcia określonych środków zaradczych – uprzejmie prosimy o ich przesyłanie na adres: administracja@wtorplast-recykling.pl

kasjan Nowy wpis
Pracownik
@Jerzy Jabłoński Wtórplast Recykling

Proszę o usunięcie mojego komentarza rzeczywiście ten wpis nic nie wnosi do przemyśleń i oceny pracy w tej firmie ale jedna uwaga do pracodawcy proszę nie usuwać negatywnych komentarzy dotyczących pracy i warunków w tej firmie lepiej wysunąć wnioski co naprawić i poprawić aby nam się wszystkim lepiej pracowało.

Nowy wpis

Pracodawca

@kasjan

Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

klient1
Klient

Klient traktowany z góry jak natrętną muchę byle się pozbyć a pracownicy nawet przy klientach są traktowani jak śmieci i bez szacunku a praca jest tu nie łatwa i warunki beznadziejne zero sprzętu, na placu śmieci i błoto po kolana nie idzie do biura się dostać.

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Jerzy Jabłoński Wtórplast Recykling?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Jerzy Jabłoński Wtórplast Recykling w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko TECHNIK/KONSERWATOR BUDYNKU ORAZ SAMOCHODÓW FIRMOWYCH. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Jerzy Jabłoński.
Pracownik

Firma zajmuje się recyklingiem i przetwórstwem tworzyw . Nie było dotychczas sytuacji aby pracownicy nie otrzymali uzgodnionego wynagrodzenia . Co do kultury osobistej pozostawię bez komentarza . Myślę , że jeżeli w biurze jest czysto , a na placu przerabiamy tworzywa odpadowe i nieporządek wynika z ilości przerabianego towaru powinny osoby weryfikować pewne poglądy . Firma powstała w 1989 roku . Corocznie kilkaset ton tworzyw zalegających w firmach i w gospodarstwach domowych na nowo odzyskuje swoje walory użytkowe. Dziękuję za opinie .

Zbych
Pracownik
 Pytanie

Domeną nieudaczników życiowych jest zawiść. Wystarczy nie przychodzić drugiego dnia do pracy będąc w stanie wskazującym (potwierdzonym badaniem alkomatem) Niestety dość często zgłaszają się do pracy osoby zwykle niekompetentne, oczekujące więcej niż same są w stanie zaoferować. Jak można wytykać Szefostwu, że jest w posiadaniu auta za pół mln/pln skoro samemu przychodzi się do pracy pijanym lub chcąc pomalować ściany w domu bierze się L4?! A takie przypadki zdarzały się często. Ocenianie jakiejkolwiek osoby pod względem personalnym publicznie jest oznaką braku wychowania oraz prostactwa. Tymbardziej wytykanie szefostwu jego dobrostanu jest po prostu nie na miejscu (nie wspominając już o szczegółach życia osobistego) Jeżeli tak bardzo zależy Panu na dbaniu o środowisko to proszę nie pić butelkowanej wody. P.S. Zapewniam Pana, że Szef prywatnie jest bardzo spełnionym ojcem oraz partnerem.

Pracownik
Pracownik

Pana sposób wypowiedzi jest tak prostacki i z taką ilością błędów ortograficznych, że nikogo nie dziwi, iż na chwilę obecną jest Pan bezrobotny. Jeżeli mowa jest o jakimkolwiek rozwoju to proszę inwestować w wykształcenie samego siebie a wtedy zapraszamy do zgłaszania swojej oferty pracy.

Karol

A co jest nie tak z szefem?

Damian

@zawiedziona coś więcej powiesz? Jak się zachowuje szefostwo?

Przemek

Dużo zmian wprowadziła firma w związku z pandemią?

Kierowca
 Pytanie

Witam widziałem oferte pracy na kierowce c e moze ktos napisac jak wyglada praca ile godzin jak kasa ile na umowie ???

stefan

Bardzo mało wpisów na temat tej firmy. "Prawdopodobnie ludzie tu pracujący są zadowoleni ze swojej pracy". A może obawiają się o swoje miejsce pracy jakie by nie było. Poniżej był ciekawy wpis: Janusz Biznesu z okresu PRL. Ciekawe określenie kogoś w tych czasach.

Janusz
@stefan

Masz rację, niewiele osób wypowiada się ostatnio w tym wątku. Jesteś zatrudniony w firmie i mógłbyś przedstawić jak według Ciebie wygląda zatrudnienie? Szczególnie interesuje mnie wysokość pensji i system premiowy. Czekam na Twój komentarz.

ULIK

Podpowiedzcie czy prowadzą teraz rekrutacje? Warto składać cv?

Iwo

Firma dobra bo szefostwo wie jak ja prowadzić oraz czego wymagać od pracowników!!!

Fm

Zgadzam sie ludzie w tej firmie ogarnienci gdyby nie oni to niewiem co by bylo . A co do reszty to hmmm itp.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Janusz

Piszesz o premiach. Czy są one regularne, czy raczej uznaniowe w zależności od osiągniętych wyników? Jakiś czas temu pracodawca szukał pracowników produkcyjnych i magazynowych z uprawnieniami na wózki widłowe. Mógłbyś napisać, czy nadal są przyjęcia, a oferta aktualna?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
www
@Janusz

Zapotrzebowanie na pracowników magazynowych na pewno jest. Jeśli ktoś jest elastyczny i odporny na zapachy/insekty to ok. Trzeba mieć świadomość, że pracują tam różni ludzie(usunięte przez administratora) Premie uznaniowe, jeśli szef ma wrażenie,że się wykazujesz, rzędu (usunięte przez administratora)zł. Można dorabiać w soboty. (usunięte przez administratora)

m.

Nie polecam. Bardzo niskie stawki, ciężko dostać umowę, najlepiej jakby się pracowało na czarno. Właściciel kłótliwy, traktujący ludzi z góry, lekceważy klientów. Zdecydowanie odradzam!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nel
@m.

Naprawde a jak z wynagrodzeniem

Nel

Naprawdę tak zle jest

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Jerzy Jabłoński Wtórplast Recykling - Czapury

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Jerzy Jabłoński Wtórplast Recykling?

    Zobacz opinie na temat firmy Jerzy Jabłoński Wtórplast Recykling tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Jerzy Jabłoński Wtórplast Recykling?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jakie są opinie klientów o firmie Jerzy Jabłoński Wtórplast Recykling?

    Liczba opinii klientów firmy Jerzy Jabłoński Wtórplast Recykling, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jerzy Jabłoński Wtórplast Recykling