Dambis S.C. Witold Balcerowski Jarosław Sęk

Bełchatów

Opinie o Dambis S.C. Witold Balcerowski Jarosław Sęk

mikron

Firma Dambis działa juz 25 lat na rynku pracy, zajmuje sie taim sprzetem jak drukarki i skanery, czy materiałami biurowymi.

Logan

Obsługa... No źle nie jest moim zdaniem. Ale jako pracodawca? Nie radzę tam iść. Problem z wypłatą, najlepiej pracuj za darmo.

ona

ja jestem zadowolona z obsługi sklepu szczególnie Pana [usunięte przez moderatora]. (bardzo przyjemny Pan , bezproblemowy) oddana klienta firmy Dambis

JackoC

A ja jestem zadowolony.

ja

nie polecam

Mirka

Proszę przeczytać jakie podejście maja pracownicy firmy Dambis s.c. w Bełchatowie ul. Mielczarskiego 1A. do klienta, a szczególnie pracujący dzisiaj tj.11.08.2012 pan [usunięte przez moderatora]. . Otóż kupilam wczoraj oryginalny tusz do drukarki za 55zł. Na opakowaniu napisane jest ,iz wydrukować mogę~200 stron.Zaczęłam drukować dzisiaj i wydrukowałam...98stron.Pobiegłam do sklepu z uwagą w tej kwestii ,więc sprzedawczyni kazała ,abym przyniosła ten kartridz, natomiast sprzedawca pan [usunięte przez moderatora] powiedzial do mnie ,ze moglam wydrukowac sobie 300 stron a mowie ,ze 98 .Po upływie 30 min. przyniosłam wiec kartridz do sklepu ,a takze wydrukowana kartke na dowod jaka czcionka drukowałam .Sprzedawczyni sprawdziła i okazało sie , ze tuszu faktycznie nie ma i pani nic na to nie moze poradzic , ze tak malo wydrukowałam.Natomiast p. [usunięte przez moderatora] powiedział ,ze [usunięte przez moderatora] go obchodzi , ze ja wydrukowałam tylko 98 stron.Na moje pytanie dlaczego tak wulgarnie odnosi sie do klienta czyli do mnie odpowiedzial , ze... Rodzice Tak Go Wychowali !!!!!!! To skandal , aby pracownik tak bezczelnie rozmawiał z klientem!!!!! Nie chciał mi przyjać reklamacji,ale jakos udało sie ,ze przyjal mowiac ,abym spieszyła sie z ta reklamacja bo zaraz zamykaja.Była godz. 13 min 12 o czym poinformowałam pana, a sklep był czynny do 13.30. Wiem ,ze to koncówka pracy , ale mozna bylo kulturalnie .Cała rozmowe z panem [usunięte przez moderatora] mam nagrana.

Jędrek

[usunięte przez moderatora]. Najlepiej jakby pracować u nich za darmo. Pracowałem u nich trochę i straszny był problem z wypłatami. Nie polecam

Zostaw opinię o Dambis S.C. Witold Balcerowski Jarosław Sęk - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dambis S.C. Witold Balcerowski Jarosław Sęk