Rafineria w Jaśle

Jasło

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Rafineria w Jaśle
3 4 6 1

Opinie o Rafineria w Jaśle

Administrator

Jak przedstawia się sytuacja Rafineria w Jaśle na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Jasło i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

technolog

w karcie technicznej oleju Revline 5W/30 C3 podają, że ma TBN równy 10 czyli albo to gruba pomyłka przypadkowa albo ta firma nie ma pojęcia o blendowaniu olejów! Zalecam dużą ostrożność przy stosowaniu olejów tej firmy, gdyż w kartach technicznych są kompletne bzdury!!!

ciekawy ph

podbijam

ciekawy ph

Witam, szukają obecnie przedstawicieli handlowych na całą Polskę. Wie ktoś może jakie dają warunki i jak się tam pracuje? Tworzą nowy zespół handlowców czy tak mocno rotuje ten, który już tam jest? Dzięki za wszelkie info. Pozdrawiam,

Zostaw opinię o Rafineria w Jaśle - Jasło

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rafineria w Jaśle