ITM Poland

Zielona Góra

Opinie o ITM Poland

Agnieszka

@były pracownik według Ciebie praca w ITM Poland to 'tragedia'. Dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojej niechęci do firmy? Uargumentuj swoją wypowiedź.

certa

@itko chyba nieaktualne, jedyna rekrutacja jaką obecnie u nich widzę to menadżer projektów technicznych, alem to jest lokalizacja już we Wrocławiu także pewnie nie jestes zainteresowany, tylko w przypadku takiego stanowiska to już musisz znać się na CCTV, SSWiN, KD

onasloneczko

Ja pracuję jako inspektor terenowy w SDE, mam umowę ITM drugą w impelu, jestem bardzo zadowolona. Owszem mogliby płacić troszkę więcej, ale na nasz rejon i to co robię w pracy kasa jest adekwatna :) wypłata zawsze na czas.

waz

jak taka dobra firma to dlaczego caly czas potrzebuja ludzi a nie wszystkich przyjmuja bo patrza na wyglad a nie doswiadczenie i referencje

asior

Rekrutują obecnie na Operator/Specjalista ds. technicznych. Ktoś może powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku ? Jakie obowiązki ? Jakie zarobki ? Jakie godziny pracy ? Jaka atmosfera ?

niepewny
@asior 06.07.2015 21:45

dołączam się do pytania

były pracownik
@asior 06.07.2015 21:45

tragedia!!!

byly pracownik

DAJCIE SOBIE SIANA LUUUUDZIE !!!!!!! NIE POLECAM !!! Tam jest totaaaalna masakra !!! ciagle fochy szefowej wielkiej,,, ktora tez byla operatorem a teraz zmienila sie w jędze i burą su.. ! ludzie tam nie mają poszanowania do operatorów !!! CIESZE SIE ZE ODESZŁEM

Penetrator-nie operator :)
@byly pracownik 25.07.2014 10:22

właśnie sam wrzuciełeś siebie do tego rotacyjnego wora-słaby jesteś i wielce wymagający..co ty byś chciał za pierdzenie w stołek? chyba tylko rekompensatę leków na hemoroidy :P

były pracownik

Beznadziejna praca,12h za najniższą krajową,nom stop rotacja pracowników. Nie polecam.

Eustachy

Słyszałem dobre opinie na temat firmy.

Sabinka

Własnie rozpoczęłam pracę, jest cudownie :) Ludzie super i umowa o pracę :)

milka

Firma rozpoczęła rekrutację !!! W tej chwili poszukiwani są pracownicy na stanowisko Operator Bazy Monitorowania, z tego co wiem, to oferują od razu umowę o pracę, co w naszym mieście jest niestety mało spotykane...

Zostaw opinię o ITM Poland - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITM Poland