Opinie o Generali Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Generali Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Generali Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Generali Polska w Warszawa

Chudy

Generali - praca w obszarze likwidacji szkód: 1. brak podwyżek (nawet inflacyjnych), ewentualnie symboliczne kwoty oderwane od rzeczywistości by pracownik się odwalił (np. kwoty rzędu 100, 200, 300 zł brutto)*, 2. styl zarządzania rodem z poprzedniego stulecia, 3. premia roczna to kwota w przedziale 100-300 zł brutto, 4. ilość pracy ponad stan jest tutaj normą, problem braków kadrowych rozwiązywany jest zrzucaniem nadmiaru pracy na i tak już zajechanych pracowników lub zatrudnianiem osób bez doświadczenia za trochę więcej niż najniższa krajowa, 5. toksyczne środowisko pracy, 6. absolutny brak realnych benefitów dla pracowników, 7. nadgodziny nie są obowiązkowe, ale jeżeli z nich nie skorzystasz to będziesz gorzej postrzegany przez szefostwo (lub otrzymasz pasywno-agresywną reprymendę przed całym zespołem) Dodatkowo jeżeli zdecydowałeś/aś się podjąć pracę w Generali, to szkolenie/przygotowanie do pracy przeprowadzi twój niesamowicie zmotywowany i rewelacyjnie opłacany kolega z zespołu (ironia) - szkolenie na zasadzie siadaj i patrz jak klikam w kąkuter. Powyższe odbija się znacząco tak na jakości pracy jak i jakości obsługi, co doskonale odzwierciedlają opinie niezadowolonych klientów lub chociażby ostatnia medialna sprawa dotycząca szkody pewnej pary influencerów.

@Suzanne

Te nieprzymusowe nadgodziny są, chociaż rozliczane według kodeksu pracy? Coś mi się to nie kalkuluje, skoro wypłata to około 3 tyś netto. Gdzie stawka za te nadgodziny? Ile ich wypada w miesiacu?

Jak w Generali Polska wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

@Zuzanna

Tak realnie to po jakim czasie można się starać o awans? Istnieje niepisana reguła ze trzeba przepracować kilka lat w danym dziale żeby myśleć o wyższym stanowisku czy nie ma to znaczenia jak ktoś ma kwalifikacje i chęci?

Zenon

Biuro Torun upada, bo wybrykach D.J. ślad zaginął, czyby ktoś musiał zapaść się pod ziemie. ?

Izzu111
@Zenon

Masz na myśli Dorotę Janeczko? Słyszałem że to samo robiła ze swoimi agentami co z klientami??

SARA Nowy wpis

Jaka kultura pracy i podejście do pracowników panuje w firmie? Czy jest duża rotacja?

Byly pracownik Nowy wpis
@SARA

Jest bardzo duza rotacja i problemy z przedłużeniem umowy po3miesiacach. Ciągle brakuje pracowników wiec zapomnij o urlopie. Ciągle bezplatne nadgodziny. (usunięte przez administratora) Nawet z doświadczeniem pracujesz za najniższą krajową albo i ponizej bez możliwości podwyżki jakiejkolwiek. Nie polecam nikomu

Malwa Nowy wpis
@Byly pracownik

Ja się zastanawiam gdzie Ty pracujesz, bo chyba nie w Generali. Nadgodziny zleca przełożony i ma obowiązek w pierwszej kolejności oddać Ci czas wolny, jak nie może tego zrobić w okresie rozliczeniowym to wyplata. Jak siedzisz samemu bez zlecenia toś (usunięte przez administratora) Nawet w tym roku było na intranecie przypomnienie

Lew Nowy wpis

Przez ponad 1,5 roku pracowałam w Generali Agro jako konsultant telefoniczny. Nie polecam nikomu szczerze tej pracy, chyba że chcecie popaść w skrajną depresję. W przeciągu miesiąca utracili dwóch pracowników - a na tym się nie skończy. Uciekajcie i to daleko od ofert tego pracodawcy.

Malwina

Jako Specjalistka ds. Rozwoju Biznesu Detalicznego będę mogła podjąć współpracę na dłużej czy szukają raczej na krótszy okres? Rzuciło mi się w oczy, że w ogłoszeniu jest informacja, że to umowa na zastępstwo a nie pisali o tym zbyt dużo.

Pytam
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Jak wygląda klimat współpracy i rotacja w zespole HR? jak dział HR jest postrzegany w firmie? pracownik 25.05.2022 Pracownik@Kot To zapewne kolejna koleżanka Pani Krysi zapewne jakieś spady z PZU.... wszystkie stanowiska w HR kierownicze i managerskie są poobsadzane po znajomości a kierownicy nie mają żadnych kompetencji. Dział HR w tej firmie to największe (usunięte przez administratora) żaden z kierowników nie ma kompetencji i wszyscy pod parasolem ochronnym. Wszyscy specjaliści , którzy byli czegoś warci uciekli przez (usunięte przez administratora) niedowartościowanych kierowników i Pani Dyrektor

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Generali Polska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w Generali Polska możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

4lata

Po 4 latach w Generali opinia jest mieszana: 1. Dla studenta i kogoś kto zdobywa doświadczenie - OK. Płacą więcej niż minimalna, choć szału nie ma. Idzie poznać korpo, podstawy zawodowe i w sumie tyle. Po 12-24 miesięcy uciekaj, ale sam to będziesz wiedział. Koledzy - cóż - każdy odtąd-dotąd bez inicjatywy i chęci pomocy u 80% ludzi. 2. Dla ekspertów - dramat!!! Przełożeni o średnim ilorazie inteligencji. Jak w korpo - każdy zna się wybitnie najlepiej i dojście do czegoś przy realizacji w projekcie, czy innej inicjatywie to porażka. Spotkałem tylko pojedyncze pomocne i kreatywne osoby. Benefity wycofywane. Jak w korpo - jesteś wierszem excela o poziomie wynagrodzenia poniżej średniej rynkowej. Management obecnie ściągany z PZU o miernej wizji czegokolwiek. Ekspercie - omijaj szerokim łukiem Generali.

Jaka jest kultura pracy w centrali? Jaki poziom dojrzałości liderów? I współpracy między zespołami? Jak się pracuje w HR czy jest duża rotacja?

@Kandydat

Jak chcesz mieć do czynienia z (usunięte przez administratora)dzień w dzień to zapraszamy. Tu mało kto jest na stanowisku kierowniczym i powinien na nim być. Infolinia Agro Poznań kierowniczki jedyne co potrafią to drwić z pracowników. Ten brak szacunku do pracowników jest w tak wysokiej skali, że naprawdę. Jeśli chcesz aby na forum mówiono o twoich błędach drwiąc z ciebie zapraszamy. Jeśli chcesz aby mówili ci ze jesteście jednym zespołem ale szczują was na siebie zapraszamy. Jeśli chcesz aby inny pracownik na ciebie kablowal do dyrektorstwa i szukał twoich błędów na sile zapraszamy. Serdecznie odradzam jestem tu tylko żeby zdobyć doświadczenie i moc gdzie indziej bez problemu prace dostać.

Tobiasz

Aż taka słaba atmosfera miedzy ludźmi że na siebie plotkują? Myślałem że tylko z kierownictwem nie ma najlepszych relacji. Pracownicy tu nie uczestniczą w żadnych firmowych integracjach żeby być dobrym zespołem? W ogóle je organizują w ramach benefitów?

Znalazłem ofertę, w której szukają specjalisty ds. obsługi umów korporacyjnych, ale jest tam podane, że jest to umowa na zastępstwo, tzn. na jak długi okres czasu? Jest szansa na pracę na innym stanowisku po powrocie dotychczasowego pracownika czy raczej z reguły w takim przypadku się 'odchodzi'?

Witam, zauważyłem ofertę pracy w Generali w Poznaniu jako młodszy specjalista ds. Obsługi Szkód. Chciałbym zapytać, czy nadal jest tak jak w wielu negatywnych opiniach pisali inni, czy może coś się zmieniło, lub tyczyło się to innych placówek?

Zależnie od działu, w większości wypadków 'nie wygląda' w ogóle. "Awans" zależny jest od widzimisię przełożonego, najczęściej wiąże się z brakiem podwyżki ale za to gwarantuje ponadnormatywne rozszerzenie zakresu obowiązków. Nieludzkie podejście do pracownika, odradzam.

Lolek
@Anonim

Serio? Awans zwykle oznacza podwyżkę bo wiadomo że większa ilość obowiązków to wyższa kasa. Tu tak nie ma? Bez zgody przełożonego nie można aplikować na lepszą posadę?

@Lolek

W tej firmie stanowisko (młodszy, starszy specjalista, ekspert itd.) nie ma zbyt wielu punktów wspólnych z wynagrodzeniem, są to nic nie znaczące tytuły. Świeżo zatrudniony młodszy specjalista może spodziewać się wyższego wynagrodzenia niż specjalista/starszy specjalista z kilkuletnim stażem pracy. Oficjalnie nie istnieją widełki płacowe dla konkretnego stanowiska, wysokość wynagrodzenia równie dobrze mogłaby zależeć od rzutu kością.

Robert
@Anonim

To niedobrze. Starsi stażem pracownicy i bardziej doświadczeni mogą się poczuć niedocenieni. To młody na start może dostać więcej? Bo co? Za mniej by nie przyszedł? O to chodzi?

ABM

Muszę zdementować niektóre odpowiedzi. Pracuje 3 lata w Generali, nikt nigdy nie zrobił mi problemu z rekrutacją do innego działu. Co prawda od początku deklarowałem gdzie chcę się znaleźć po czasie. Z zmianą stanowiska w firmie wiąże się też podwyżka, nie słyszałem od nikogo, by tak nie było. Moje doświadczenia, są takie, że Koordynatorzy podchodzą dość indywidualnie do osób zatrudnionych i praca (w miarę możliwości bo nie można odpuścić niektórych aspektów), jest robiona wedle preferencji. Wiadomo, że zdarzają się ciężkie dni gdzie jest bardzo dużo do zrobienia, i wszyscy są trochę zmęczeni, ale nie jest to czyjś wymysł tylko po prostu czasem zdarza się więcej zadań, do zrobienia czasem mniej. Ogólnie pracuje mi się dobrze, nie mam problemów z dogadaniem się zarówno z współpracownikami jak i kierownictwem. Trzeba tylko rozumieć, że nie jesteśmy wyjątkowymi płatkami śniegu i niestety nasza sprawa musi czasem trochę poczekać.

@ABM

Oo, to bardzo dobra opcja z tymi rekrutacjami wewnętrznymi. Tak z ciekawości, czemu nie pracowałeś od samego początku w dziale, który był twoim docelowym? Nie było etatu w nim i firma zaproponowała takie rozwiązanie? :) Jak zadań jest wiecej, zdarza się praca po godzinach? Bardzo merytorycznie piszesz, możesz więc odnieś się do kwestii wynagrodzeń? To prawda, ze nie istnieje tu zadna polityka regulująca je? Tzn Młodszy Specjalista może zarabiać więcej niż Specjalista? Bo trudno mi w to uwierzyć tak szczerze

Zuzanna

To zależy od departamentu i działo, do którego aplikujesz :) Ogólnie jest realna możliwość awansu.

@Zuzanna

Ina

Witam, chciałabym dopytać o warunki przy pracy na infolinii. Godzina 8-18 pn-pt. Czy możliwe nadgodziny? Jaka forma zatrudnienia? Umowa zlecenie, umowa o pracę czy jeszcze coś innego? Jakie wynagrodzenie na początek? Złożyłam cv i ciekawa jestem jak to aktualnie wygląda.

@Ina

Nie rób tego. Kierowniczki nie szanują żadnego pracownika. Kontrolują na ile do łazienki idziesz. Jeśli skończy ci się przerwa do łazienki iść nie możesz. (usunięte przez administratora)nic więcej w tej pracy nie znajdziesz. Jedyne co cię później czeka to psychiatra

A ile trwa taka legalna przerwa w pracy na infolinii? Ile ich jest? Bo osiem godzin siedzieć bez WC... I oczywiście doceniam, że ostrzegasz, ale mógłbyś podzielić się ważnymi informacjami o kasie itp. A każdy sam zdecyduje, czy w to iść.

Ulka

Kiedy czytam tutaj, że jest rotacja wśród agentów, to staje się dla mnie jasne, że specjalistka ds. Administracji Sił Sprzedaży na pewno ma masę pracy z ich dokumentami. W tym świetle ważne jest ile się zarabia. Ktoś wie? Bo akurat praca z domu bardzo by mi odpowiadała, ale pytanie za ile?

Paweł ubezpieczony

Firma po mimo wielu próżb odmówiła mi wypłaty pieniędzy argumentując żekomo inną przypadłość chorobową . Prosze podzielić się opiniami o ubezpieczycielu chętnie je poznam pozdrawiam >PAWEŁ

Te rekrutacje z ich strony na Młodszego Specjalistę ds. Obsługi Klienta (infolinia przychodząca) są stałe? Bo widzę po komentarzach, że pojawiają się co jakiś czas. I się zastanawiam po prostu czy zwolnienia są często w tym dziale czy niepotrzebnie się martwię tym. Na tym stanowisku też tylko B2B jest? Jaki jest dokładnie tryb hybrydowy pracy, 3/2 czy jakoś inaczej?

Genderali

Mam wrażenie, że stale się to przewija. Niemałą muszą mieć rotację agentów, że szukają cały czas nowych narybkow. Szkoda, że dział utrzymania klienta ssie i nie potrafią utrzymać tych klientów, którzy przyszli do tej firmy za pośrednictwem agentów, którym następnie jak czytam wysłano wezwanie do zapłaty za co? Za to, że przyprowadzili do firmy klienta? A po jego rozstaniu z firmą polisa upadnie i kara dla byłego agenta xD w sumie to jest genialne rozwiązanie.

Były współpracownik

Nie polecam pracy w Generali. Pracujesz, slabo zarabiasz, z miesiąca na miesiąc zmieniają warunki współpracy na niekorzyść agenta , a jak odchodzisz to jeszcze po roku albo więcej wysyłają jakieś wezwania do zapłaty. Nie polecam !!!!

@Były współpracownik

No co ty? Za co masz płacić po zakończeniu pracy? Jaki warunki ci zmienili? Finansowe? Na papierze czy ustnie?

Czy w Generali Polska pracuje się na open space?

BUGGY

Pracuję od niedawna w IT (ponad pół roku). Pełen profesjonalizm od rekrutacji, poprzez wdrożenie aż do regularnej pracy. Nie oszukujmy się zawsze jakiś minus się znajdzie ale czym byłaby praca z samymi plusami. Otwartość i transparentność i chęć do dyskusji jest na porządku dziennym. @Pracodawca tak trzymać.

JO

Brałam udział w rekrutacji do działu IT. Pierwsza rozmowa - inormacja, że firma zatrudnia tylko na b2b (brak innych opcji), oraz nie oferuje żadnych benefitów ani płatnego urlopu. Mimo wszystko umówiłam się na rozmowę rekrutacyjną. W dniu rozmowy okazało się że link do spotkania online nie działa (jak sądzę zostało usunięte), rekruterka nie odbierała telefonu i nie odpisała na smsa. Nie próbowała też skontaktować się ze mną nigdy później, więc podejrzewam że zrezygnowali z rozmowy, ale nie poświęcili tych dwóch minut żeby mnie o tym poinformować - brak szacunku dla czasu potencjalnego pracownika, w końcu do każdej rozmowy trzeba się też przygotować. Po tych przygodach - cieszę się że nie będę tam pracować.

Były Pracownik

Nie polecam. Brak premii, brak podwyżek (przepraszam, podwyżki są tylko ciagle dla tych samych osób :)) Generali wypada bardzo słabo jeśli chodzi o Pracodawców. Jeśli nie interesują Cię zarobki na poziomie 3000 zł netto (stanowisko specjalisty) to polecam szukać dalej.

Ktoś
@Były Pracownik

Naprawdę nie ma szans na podwyżki, nawet dla osób pracujących długo stażem? To może coś nadgodzinami da się dorobić? Co do premii...hm...skoro ich nie ma, to coś innego dają pracownikom? Mam tutaj na myśli benefity takie jak opieka medyczna albo dofinansowanie do karty multisport?

Chudy

Suzanne
@Chudy

Prawda. Odeszłam stamtąd już jakiś czas temu, ale widzę, że nic się nie zmieniło. Potwierdzam - ROCZNA premia wyniosła okrągłe 300 zł, co daje zawrotne 25 zł per miesiąc:)). Nie rozumiem dlaczego szanujący się człowiek z wyższym wykształceniem siedzi tam za niewiele ponad 3 tys netto miesięcznie, wykonując taki ogrom pracy + "nieprzymusowe" nadgodziny, skoro ofert za o wiele wyższe stawki jest teraz multum. Pozdrawiam i nie polecam. Dbajcie o swoje zdrowie i spokój w głowie.

@Suzanne

Zostaw merytoryczną opinię o Generali Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Generali Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Generali Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Generali Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 3 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042