Jambor Firma Handlowa Marek Jambor

Częstochowa

Opinie o Jambor Firma Handlowa Marek Jambor

Stanisław

Pracowników którzy odbierają tel i zbierają zamówienia do zwolnienia . Banda buraków bez kultury.

Ryś

Witam. Dzwoniłem 19.04.2017 pod numer tel 534099708 i chciałem zamówić część do auta. Ale odpowiedziano mi że mogę złożyć zamówienie sms pod numer 343683655 bo teraz są wszyscy pracownicy zajęci . Taką odpowiedz otrzymałem od pracownika który odebrał tel ktury podałem wcześniej . Więc tak zrobiłem i wysłałem swoje dane wraz z numerem ogłoszenia . Po kilku minutach wysłałem jeszcze jeden sms z moim adresem e-mail i poprosiłem aby mi wysłano numer przesyłki bym mógł ją śledzić. Jednak przesyłka nie doszła do wtorku dnia 25.04.2017. Więc postanowiłem zadzwonić i się dowiedzieć . Odpowiedziano mi że żaden sms nie doszedł , lecz potwierdzenie dostałem że otrzymano sms. Odpowiedzi i cała rozmowa z pracownikiem buła bardzo nie przyjemna i arogancka . Poczułem w tej rozmowie po co ja mu czas zabieram i zawracam d....e . Bardzo profesjonalne podejście pracownika tylko ciekawe czy właściciel wie jakich ma jełopów niekulturalnych !!!!!

Janek Kocoń

Niestety kontakt z tą " firmą " to jedna wielka porażka. NIGDY WIĘCEJ !!!

Robercik

Firma nastawiona na zysk za wszelką cenę. Takie pojęcia jak uczciwość , rzetelność czy etyka handlu nie są im znane. Przy jakiekolwiek próbie reklamacji pójdą w zaparte i niezależnie od okoliczności wina zawsze będzie leżeć po stronie kupującego.

BOLO

Firma nierzetelna. Tylko zysk za wszelką cenę. Oszustwo i matactwo.

Chandler

usuwają komentarze

jeep

Super firma jeśli chodzi o dostepnopść towaru, a gdy nie ma na miejscu sprowszą w dwa dni, no i jest tam super sprzedawca tako Pan Piostr który wiele rzeczy potrafi sprzedać taniej niż na sklepie tylko odbiór od niego z bagażnika i nie ma faktury ale połowa ceny przemawia za wszytkim

jack

przyjalem sie w lutym 2006roku po 8 dniach pracy dostalem 100zl i do widzenia-Pani wlascicielka robi wszystko aby miec o firmie dobre zdanie, co lepsze-uwazam ze ona nie szuka pracownika a kogos innego. PRZESTRZEGAM Wlasciciel w porzadku, towarzystwo i atmosfera-masakra

Praca sama w sobie przyjemna lecz towarzystwo i atmosfera do wymiany .... zgadzam się co do [usunięte przez moderatora] a także [usunięte przez moderatora] - największe wazeliny .... zero szacunku dla ludzi, praca za minimum i jeszcze bądź im wdzięczny bo zus za Ciebie płacą .... phi też mi firma .... dorobkiewicze i tyle ....... sam właściciel pan [usunięte przez moderatora] nawet w porządku gość ale w pakiecie z [usunięte przez moderatora] ..... brak słów .... rotacja pracowników i częste ogłoszenia rekrutacyjne mówią same za siebie

Zostaw opinię o Jambor Firma Handlowa Marek Jambor - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jambor Firma Handlowa Marek Jambor