Lex-us Inkaso Kancelaria Łukasz Golik

Lex-us Inkaso Kancelaria Łukasz Golik

Opinie o Lex-us Inkaso Kancelaria Łukasz Golik

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

kopus

Ja nie widzę w tym niczego dziwnego, nie jest to duża kancelaria, stąd też niewiele ogłoszeń o pracę się pojawia, ale jak już to dają bogaty pakiet socjalny.

wierzyciel

mialem sprawe w tej kancelarii. Zapłaciłem spore pieniadze aczkolwiek odzyskali nalezność. Mają tam ciekawa panią do windykacji, szorsta nieprzyjemna ale...skuteczna. czy ich polecam? napewno tak pomimo ze sa jedymi z drozszych na rynku

Zainteresowany

A jaka to wiedza?

Katarzyna

W zasadzie to nie wiem w czym ta kancelaria was oszukala. Jestem ich klientką - a raczej moja firma - od 3 lat. fakt ze nie wszystko udalo sie odzyskać ale generalnie jestem zadowolona. Fakt ze nie są tani ale są tańsi aniżeli kancelarie prawne.

Zostaw opinię o Lex-us Inkaso Kancelaria Łukasz Golik - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lex-us Inkaso Kancelaria Łukasz Golik