Teta S.A.

Opinie o Teta S.A.

odziału nie ma

Odziału już nie ma. Wcześniej był tam Pan [usunięte przez moderatora] (tylko z nazwy). [usunięte przez moderatora]. Z tego co Pamiętam słoma z butów to wystawał mu do uszów. Pozatym jego asystentka [usunięte przez moderatora] donosiła z Wszystkim co tylko możliwe. Teraz to mi się chce z tego śmiać :)

Zostaw opinię o Teta S.A. - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teta S.A.