Eip Sp. z o.o.

Opinie o Eip Sp. z o.o.

studentka

czy orientuje sie ktos czy poszukuja tam jakis specjalistow ds. marketingu internetowego? Lub jak wyglada sytuacja ze stazami?

EIP

System prowizyjny w tej firmie do bani, klient nie płaci za twoje faktury nie masz wypłacanego w częsci wynagrodzenia....niby 45% prowizja, ale jeżeli miałoby się dużo zarobić to szefowa zniża ją do stawki 35%. Nie polecam tej firmy tym bardziej, że szefowa ciągle wyjeżdża za granice i ma pracowników w d***e a viceprezes bez prezesa (szefowej) nic nie potrafi załatwić. Niby reklamują się za prestiżowe biuro, ale tak na prawdę jest tam wielki chaos i każdy pozostaje z jakimiś problemami sam....

Wykorzystaj swoje doświadczenie i pomóż innym. Opowiedz o firmie Eip Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o Eip Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eip Sp. z o.o.