Eip Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Eip Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eip Sp. z o.o.

Administrator

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Eip Sp. z o.o. mógłby przedstawić konkretnie warunki pracy jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

studentka

czy orientuje sie ktos czy poszukuja tam jakis specjalistow ds. marketingu internetowego? Lub jak wyglada sytuacja ze stazami?

EIP

System prowizyjny w tej firmie do bani, klient nie płaci za twoje faktury nie masz wypłacanego w częsci wynagrodzenia....niby 45% prowizja, ale jeżeli miałoby się dużo zarobić to szefowa zniża ją do stawki 35%. Nie polecam tej firmy tym bardziej, że szefowa ciągle wyjeżdża za granice i ma pracowników w d***e a viceprezes bez prezesa (szefowej) nic nie potrafi załatwić. Niby reklamują się za prestiżowe biuro, ale tak na prawdę jest tam wielki chaos i każdy pozostaje z jakimiś problemami sam....

admin

Wykorzystaj swoje doświadczenie i pomóż innym. Opowiedz o firmie Eip Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o Eip Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eip Sp. z o.o.