Eip Sp. z o.o.

Eip Sp. z o.o.

Opinie o Eip Sp. z o.o.

Stefan

@opinia, czy możesz doprecyzować swoją opinie? Czy wynagrodzenie i warunki systemu prowizyjnego były Ci znane przed podjęciem zatrudnienia? Informowano Cię jak wygląda praca w tym miejscu? Powiedz nam coś więcej na ten temat.

opinia

Opinia wystawiona tu jest o firmie EIP Finanse Sp.z o.o., rzeczywiście system prowizyjny, który i tak nie wynosi 35% bo oddać trzeba za ZUSy!!!! Omijać to biuro szerokim łukiem!!!

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Eip Sp. z o.o. o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

ona

Ta opinia jest nierzetelna, bo chyba nie o tej firmie piszesz, co trzeba..

Stefan

Warunki pracy dla nowego pracownika, o jakie pyta administrator forum są ważne z punktu widzenia nowego pracownika. Pojawia się również pytanie odnośnie możliwości ich poprawy wraz ze wzrostem stażu pracy w firmie. Może ktoś opowiedzieć, jak są rozwiązywane te kwestie w firmie Eip?

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Eip Sp. z o.o. mógłby przedstawić konkretnie warunki pracy jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

studentka

czy orientuje sie ktos czy poszukuja tam jakis specjalistow ds. marketingu internetowego? Lub jak wyglada sytuacja ze stazami?

EIP

System prowizyjny w tej firmie do bani, klient nie płaci za twoje faktury nie masz wypłacanego w częsci wynagrodzenia....niby 45% prowizja, ale jeżeli miałoby się dużo zarobić to szefowa zniża ją do stawki 35%. Nie polecam tej firmy tym bardziej, że szefowa ciągle wyjeżdża za granice i ma pracowników w d***e a viceprezes bez prezesa (szefowej) nic nie potrafi załatwić. Niby reklamują się za prestiżowe biuro, ale tak na prawdę jest tam wielki chaos i każdy pozostaje z jakimiś problemami sam....

Wykorzystaj swoje doświadczenie i pomóż innym. Opowiedz o firmie Eip Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o Eip Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eip Sp. z o.o.