Nord Napędy Sp. z o.o.

Wieliczka

Opinie o Nord Napędy Sp. z o.o.

dasa

W Nordzie pracuje kilka osób z tzw. rodziny przez które dużo osób odeszło potrafią tylko podburzać załogę . Jednocześnie sami uchodzą za bardzo szanowanych pracowników. Tak fałszywych osób to ciężko spotkać . Moja rada to unikajcie tej firmy .

xyz

Czytam te komentarze i nie do końca z niektórymi rzeczami mogę się zgodzić.Są dwa działy na hali jeśli chodzi o Nową Sól-montaż i obróbka mechaniczna. Pierwszy dział-typowa dzicz,stworzona do klepania młotkami,ciągle szczekająca jak to obróbka mechaniczna ma dobrze i nic nie robi.Skoro jest taka sielanka to zapraszamy ale gwarantuje,że zrezygnowalibyście po tygodniu bo jesteście stworzeni tylko do manualnych i ograniczonych niewielkim myśleniem czynności. Jak na tak mało skomplikowaną pracę zarobki macie zdecydowanie za wysokie a ciągle wam mało.Połowa typków wytatuowana niczym kryminał,zasób słownictwa niczym dres z pod klatki blokowej,jest parę kobiet które poprawiają wizerunek tego działu. Obróbka mechaniczna-tu problem jest zdecydowanie bardziej złożony.Na hali panuje totalny bałagan-kłania się brak organizacji spowodowany wyborem koordynatorów z których większość,nie nadaje się do zarządzania własnym życiem,a co dopiero organizowaniem pracy większej liczbie osób.Są to w większości osoby niekompetentne,kłamliwe i leniwe próbujące wysłużyć się jedynie innymi pracownikami.Ich wiedza odnośnie obsługi maszyn,również pozostawia niesmak i wiele do życzenia. Totalny brak osób odpowiedzialnych za stan narzędzi,płytek,przyrządów pomiarowych etc.Każdy łapie co komu wpadnie w ręce,podbieranie z innych maszyn,potem bezradne rozkładanie rąk bo nie ma co założyć i czym mierzyć. Szaleństwo finansowe-jest pare osób o dużej wiedzy które nadrabiają zaległości za innych,ale ich wynagrodzenia są śmieszne-nowi pracownicy to w większości ziomki z łapanki którzy maj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wszystko i wszystkich a zarabiają po 300 zł mniej. Zastępca kierownika to osoba kompletnie bezużyteczna,nie potrafiąca podjąć samodzielnie jakiejkolwiek decyzji,zajmująca się doglądaniem jak skoszona jest trawa na festyn czy jak zaimpregnowano podłogę. Praca nie jest ciężka,nie ma norm-stanowiska są indywidualne,każdy obsługuje dwie maszyny.Na hali jest czysto,warunki sanitarne są ok. Coraz więcej osób jednak ucieka będą niezadowolona z finansów które są bardzo słabe.

@xyz 13.08.2017 12:30

Mam rozumieć że piszesz o Nowej Soli a tu chodzi o opinię w Wieliczce.

gość

10 lat ? Przez 20 lat pracy nie dostaniesz tam lepszych pieniedzy

gość

Nie szanują pracowników, mają ich za nic, zero podwyżek, zero motywacji do pracy, pieniądze jakie tam można zarobić przez pierwsze 10 lat to prawie najniższa krajowa !!! Wstyd taka olbrzymia firma i takie zarobki !!!!

oppo

Nie dajcie nabrać się na pozytywne opinie o tej firmie !!!

ex

Witam. Moim zdaniem firma nawet ok, nie jest tak źle jeśli chodzi o samą pracę tam. Natomiast zgadzam się że zarobki są bardzo marne jak na tak dużą firmę.

Heh w alumetalu to dopiero jest syf, praca w zakurzeniu, przy piecach na czterobrygadowce, rak pluc po kilku latach - murowany, patrząc po całości- w Nordzie przynajmniej jest czysto.

zak

Bzdura ! Ty człowieku chyba nie pracowałeś nigdy w tej firmie. Tutaj są jedynie znajomości i osoby zatrudnione z rodziny. Pracowałem tam kilka lat to wiem jak to wyglądało. Ze względów na bardzo niskie zarobki musiałem się zwolnic.

Xxx
@zak 16.03.2017 09:55

Pracuje w tej firmie ok. pół roku. Z mojej perspektywy nie jest aż tak źle. Uwierz mi, ze są zakłady dużo gorsze, które płacą jeszcze mniej. Polecam Gedie-prasy korbowe lub spawalnie- na czterobrygadowce, wtedy zmienisz zdanie.

dzik

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią. Większość pracowników w tej firmie pracuje po znajomościach lub po rodzinie, ludzie zatrudnieni ,,z ulicy'' nie są szanowani ani przez starszych kolegów stażem ani przez pracodawców. Przyjmując się do tej firmy nie licz na normalną umowę, bo dostaniesz albo zleceniówkę, albo umowę z pośrednictwa pracy i na start oczywiście najniższa krajowa. Na awans nie ma co liczyć, no chyba że jesteś z tzw. ,,rodziny'' to może, bo jeśli nie to nie ma takiej opcji, będziesz tkwił 10 lat w jednym miejscu za te same pieniądze. Ogólnie nie polecam tej firmy, żadnych szans na rozwój , atmosfera w pracy beznadziejna a zarobki to po prostu śmiech na sali. Żal !!!

Niestety ale atmosfera w pracy jest bardzo nieprzyjemna.. ludzie tam pracujący to w większości osoby które znają się od lat lub są w jakimś stopniu ze sobą spokrewnione.. stąd ta " rodzinna atmosfera " wspomniana wyżej.. w związku z powyższym niektórzy pracownicy mogą liczyć na więcej, a inni na mniej.. dlatego też możliwości awansu równe sa.. zeru.. ktoś kto jest spoza " rodzinnej atmosfery " jest ostatnim ogniwem w tym łańcuszku.. jak na firmę międzynarodowa zarobki są bardzo marne.. prócz marnej pensji nie ma co liczyć na dodatki, premie, wczasy pod grusza, trzynastki.. tego w tej firmie po prostu nie ma..

Xxx
@Były pracownik 09.03.2017 22:45

Nie do końca tak jest. Tydzień temu był gościu z Niemiec i rzucił wszystkim po 250zl podwyżki. Ja dostałem normalną umowę z Norda, nie przez agencję. Znajomości nie mialem żadnych w tej firmie, jak się przyjmowalem. Podstawą tez nie jest taka najgorsza w porównaniu np. Z Gedią gdzie podstawa to 1500 zł +premia a np. w Nowavent najniższa krajowa. Wiec nie jest tak źle. Są zakłady gdzie jest dużo gorzej- np. Dozamet-prawdziwy obóz przetrwania.poważnie.

zak

bardzo marne zarobki jak na firmę międzynarodową, możliwości rozwoju w tej firmie nie ma żadnej, nie polecam

pavalos

Dobrze , że ci leniwi pracownicy składają wypowiedzenia zostają tylko ci najbardziej "pomysłowi". W Tworzeniu "dobrego" wizerunku zakładu (pracodawca jest zobligowany do zapewnienia godnych i bezpiecznych warunków pracy. O przeciwdziałaniu dyskryminacji i mobbingu to nie wspomnę.

Olaf

Na jakie zarobki mozna liczyc ? Jaka byla prostytutka ? Dalej tam pracuje ?

Gandalf

Firma ok, polecam. Jest grono leniwych nieudolnych płaczków, którym wszędzie będzie źle jak widac powyzej. Jak się będziesz odrobine starał to można nawet nieźle zarobić. JA w nord od 3 lat, nie narzekam, bo wiem ze w innych firmach bywa syf. bhp na poziomie, wszystko dostepne pod reka, bezpiecza praca. W poprzedniej firmie musialem sobie nawet sam rekawice kupowac, tu dostep do wszystiego. zasada jedna wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. a co do rodzinnej atmosfery to mam ja w domu, od firmy jej nie potrzebuje. ludzie myla pojecia. ogolna moja ocena to 4.

olek

zero konkretów. Okropna atmosfera, tre te te te i zero konkretów.

Ażprzykro
@olek 05.07.2016 19:49
zero konkretów. Okropna atmosfera, tre te te te i zero konkretów.

Mąż namówił mnie do złożenia CV. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i szczerze była to najbardziej przykra rozmowa w moim życiu. Facet prowadzący rozmowę był tak nieludzki aż wiało od niego chłodem. Miałam ochotę wyjść ale łatwo się nie poddaję z trudem ale wytrzymała do końca. Na samą rozmowę trzeba mocnych nerwów. Nie polecam!!!!!!!!!!

oz

Okropna atmosfera w pracy !!!

lakiernik

Szukaj pracy tylko nie w tym zakładzie !!!

monter

Nie wiedziałem ,że pracuję w tak wspaniałej firmie. Z "RODZINNA ATMOSFERĄ"

bmwww

Nie polecam pracować w tej tzw. FIRMIE.

pavlo
@bmwww 23.04.2016 14:50
Nie polecam pracować w tej tzw. FIRMIE.

tata?

nasz

Dodatkowo do umowy o pracę "BARDZO RODZINNA ATMOSFERA"

borbik

W NORDZIE najbardziej podoba mi się jak tzw."szanowani pracownicy" zajmujący lepiej płatne stanowiska pracy. Potrafią buntować załogę a jednocześnie na nich donosić. Tylko co może wiedzieć na ten temat osoba która pracuje w biurze.

nordik

Szkoda słów TRAGEDIA !!!

oki

Nie polecam pracować w tej firmie.

jogy

Ta firma to porażka.

holy2

Czytać o firmie a w niej pracować to dwie różne rzeczy. Kto tam nie pracował to nie poznał tej słynnej "RODZINNEJ ATMOSFERY". O której można poczytać w gazetach.

xxxxx

Pracować w tej firmie to jakaś wielka pomyłka. Można spotkać się z przejawami wszelakiej dyskryminacji i niszczenia pracowników.

aaa

Zatrudnili byla prostytutke i byly przez to jaja w firmie. Ogolem jednak jest ok.

tifi

na początek można liczyć na najniższą krajowa a później czekać i mieć nadzieję że kiedyś będzie lepiej, tak jest na produkcji

Zostaw opinię o Nord Napędy Sp. z o.o. - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nord Napędy Sp. z o.o.