GP ZOP KSP w W-wie

Opinie o GP ZOP KSP w W-wie

Mam

Mi się wydaje, że to naprawdę spoko praca, jedna z lepszych w tym regionie

Drodzy Państwo w 100 % zgadzam się i podzielam opinię z moimi przedmówcami.ZOP KSP to wielkie nieporozumienie. Dyrekcja nie potrafiąca zarządzać dla firmy tylko dla własnej kieszeni. Ten twór z takimi przywódcami już dawno nie powinien istnieć.Zastępcy lubią sobie wypić Naczelny Dyrektor udaje że sie nic nie dzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mamy nadzieje że takie instytucje nie będą nadal finansowane przez PAŃSTWO za podatników pieniądze .Ludzie w takich firmach szukajcie OSZCZĘDNOŚCI gwarantuję że je znajdziecie .Wiem bo tam pracowałem

nik

w zopie praca ciężka pracownicy są nie doceniani ,charują i wylewają siódme poty przy bardzo niskich zarobkach ,nie środków nie zabezpieczenia w sprzęt bhp lekceważący stosunek do pracowników jesli będziesz chciał podjąc prace w tej firmie zastanów sie porządnie czy nie szkoda twojego zdrowia

Praca do bani , wymogi jak w(usunięte przez administratora) , niskie zarobki , napięta atmosfera atmosfera, hektary do obrobienia.Zanim podejmiesz pracę100 razy się zastanów

Zostaw opinię o GP ZOP KSP w W-wie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GP ZOP KSP w W-wie