Lachowicz Energy Partner

Szczecin

Opinie o Lachowicz Energy Partner

kami

a ta firma nie zmieniła jakoś nazwy niedawno? jak mi wyskakują w internecie to kojarzą się z inną firmą od węgla i surowców energetycznych, nie wiem co myśleć

Mar

Witam. Nie polecam pracy w tej firmie. Zero szacunku dla pracowników. Wymagania kolosalne i nic w zamian. Wystarczy spojrzeć jaka jest rotacja pracowników aby wyrobić sobie zdanie. Szkoda czasu na tą firmę, lepiej szukać pracy gdzieś indziej. Można by na temat przedsiębiorstwa i właścicieli baaaardzo długo opowiadać.

marian

pracowałem 3 dni, tyle mozna wytrzymać. Ogolnie tylko umowa zlecenie. Nic wiecej nie dają. Wymagania kolosalne

soul

Dzień dobry Podpisz się koleś-bo taki masz nick jakbyś był naprawdę koleś Może ciebie tak zatrudnili,bo się nie nadawales do pracy. Szkoda,ze nie opisales jak firma trzymała miejsce dla kobiety po macierzyńskim. a wogole

koles

(usunięte przez administratora) Zatrudniają tylko na umowe zlecenie na max 2 miesiace, potem proponują kolejną umowe i tak bez konca. Nie polecam

Zostaw opinię o Lachowicz Energy Partner - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lachowicz Energy Partner