GD Poland

Wólka Kosowska

Opinie o GD Poland

POLAK

Chińczycy dopiero pokażą swoje jak na dobre się rozpoznają w sytuacji, umacniają swoje pozycje, nie bacząc na ludzi ani naszych ani swoich. Liczy sie tylko kasa. Wykorzystują naszą - polaków naiwność. Prawo respektują tylko gdy jest dla nich wygodne, jeżeli nie to mają "swoje prawo". Uczmy się chińskiego, bo Oni są wielcy i na pewno to my będziemy się musieli przystosować jak już się do końca sprzedamy. Okupacja niemiecka to przy tym "pryszcz".

Zostaw opinię o GD Poland - Wólka Kosowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GD Poland