Divero Agencja Reklamowa

Opinie o Divero Agencja Reklamowa

bez_komentarza

Właściciel firmy to niepoważny człowiek.(usunięte przez administratora) mimo tego iż oczekuje dobrego kontaktu, na maile odpowiada z opóźnieniem, wyraża się nie jasno w stosunku do wykonania konkretnej pracy. Dodatkowo mimo iż projekty z portfolio bardzo się podobały, wszelkie uwagi kierowane ku temu panu uznawał za jak najbardziej słuszne, to i tak stwarzał swoją wizję projektu, a wykonane przeze mnie prace skwitował tym, że moje projekty(usunięte przez administratora) serdecznie dziękuję za skuteczne zrujnowanie mojej szansy na rozwój zawodowy..

Zostaw opinię o Divero Agencja Reklamowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Divero Agencja Reklamowa