Biuro Detektywistyczne MAXIMUS

Opinie o Biuro Detektywistyczne MAXIMUS

robcia

ciekawe jakie wymagania trzeba spełnić aby dostać u nich pracę @GosiaJ

K.

Pracowałam jako asystentka detektywa. Jak wspomniała powyższa osoba, szef wymagający ale potrafiący wiele nauczyć. Do tego dba o interesy klientka. Pewnie bym została w agencji MAXIMUS ale wróciłam po studiach do rodzinnego miasta.

Marta

Kiedyś pracowałam w Biurze Detektywistycznym MAXIMUS w dziale windykacji należności i wywiadu gospodarczego. Szef wymagający ale posiadający wiedzę i teoretyczną i praktyczną. Dzięki pracy tam nauczyłam się wielu rzeczy związanych z windykacją i przede wszystkim pozyskiwaniem informacji o dłużnikach i ich majątkach co skutkowało tym, że po odchowaniu dziecka nie miałam problemu ze znalezieniem pracy w tej branży. Wygrałam rekrutację wiedzą praktyczną.

Zostaw opinię o Biuro Detektywistyczne MAXIMUS - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Detektywistyczne MAXIMUS