Hotel Chojnik

Zachełmie

Opinie o Hotel Chojnik

Doro

No tak , i jeszcze na dokładkę obciach , bo taka dezorganizacja ze szkoda słów , poza tym nikt nie będzie siedział w pracy za nie wypłacane pensje tylko dlatego , ze szefowie są rodzinni i mili , ale kasy dla pracowników nie mają w terminie

Zoska

Zbyt mało personelu , zbyt dużo pracy . Jedna osobą chcą załatwiać sprawę 3 etatów . Pensje takie sobie wypłacane na raty. I w takim tempie liczone , ze się nie połapiesz czy dobrze naliczone . Zbyt duzo "dyrektorów" zarządzających , rozbieżne polecenia. Brak organizacji pracy . Praca pod wpływem ciąglej adrenaliny .

Zostaw opinię o Hotel Chojnik - Zachełmie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Chojnik