Kverneland Group Polska Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Kverneland Group Polska Sp. z o.o.
4 2 6 1

Opinie o Kverneland Group Polska Sp. z o.o.

zaskoczony

Czy to prawda, że w tej firmie pracuje ktoś z rodziny Trynkiewicza (tego od chłopców)?

Mariusz
@zaskoczony 02.10.2018 23:28

Skąd usłyszałeś takie informacje? Przypominam także, że na forum GoWork.pl prowadzimy dyskusję na temat warunków pracy w tej firmie. Forum nie jest miejscem na rozpowszechnianie plotek. Starajmy się o konstruktywną wymianę argumentów.

Mariusz

@dpsc, jeśli nie sprawi Ci to kłopotu, to proszę , abyś rozwinął trochę temat pracy w biurze Kverneland Group Polska oraz pracy ludzi w kombinezonach, jak to ująłeś w komentarzu. A może uda Ci się również znaleźć jakąś mocną stronę pracy dla tej firmy?

dpsc

taaa ci w biurze nic nie robią tylko sie dyrektorują i cała najgorsza robota spada na pracowników w kombinezonach

Mika55

Klimat do pracy jest ch..owy. Poziom kultury "zarządzających" to jedno, ale między pracownikami też słabo. Każdy każdego obgaduje jak tylko ma okazje. Jedno łączy pracowników - wszyscy od szefowej po magazyn i mechaników mają polewę z Adama.

Administrator

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Kverneland Group Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

Alver

Słaba atmosfera. Szefowie to prości ludzie, którzy trochę się dorobili, trochę pojeździli po świecie i myślą, że są jakimiś panami (hehehe :) ). Jak to często z takimi bywa, nie mają szacunku dla pracowników, wywyższają się, a tymczasem słoma z butów wystaje. Trudno więc o dobrą atmosferę.

Interesant

Czy mógłby ktoś wyrazić swoją opinie nt pracy w Kvetneland Toruń ? Chodzi mi głównie o stanowiska związane z handlem

admin

Twoim zdaniem praca w firmie Kverneland Group Polska Sp. z o.o. wygląda inaczej niż opisują internauci? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Kverneland Group Polska Sp. z o.o. - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kverneland Group Polska Sp. z o.o.