Kverneland Group Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Kverneland Group Polska Sp. z o.o.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Kverneland Group Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

Alver

Słaba atmosfera. Szefowie to prości ludzie, którzy trochę się dorobili, trochę pojeździli po świecie i myślą, że są jakimiś panami (hehehe :) ). Jak to często z takimi bywa, nie mają szacunku dla pracowników, wywyższają się, a tymczasem słoma z butów wystaje. Trudno więc o dobrą atmosferę.

Interesant

Czy mógłby ktoś wyrazić swoją opinie nt pracy w Kvetneland Toruń ? Chodzi mi głównie o stanowiska związane z handlem

Twoim zdaniem praca w firmie Kverneland Group Polska Sp. z o.o. wygląda inaczej niż opisują internauci? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Kverneland Group Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kverneland Group Polska Sp. z o.o.