Kverneland Group Polska Sp. z o.o.

Toruń

Kverneland Group Polska Sp. z o.o.
4 2

Opinie o Kverneland Group Polska Sp. z o.o.

Mariusz

@dpsc, jeśli nie sprawi Ci to kłopotu, to proszę , abyś rozwinął trochę temat pracy w biurze Kverneland Group Polska oraz pracy ludzi w kombinezonach, jak to ująłeś w komentarzu. A może uda Ci się również znaleźć jakąś mocną stronę pracy dla tej firmy?

dpsc

taaa ci w biurze nic nie robią tylko sie dyrektorują i cała najgorsza robota spada na pracowników w kombinezonach

Mika55

Klimat do pracy jest ch..owy. Poziom kultury "zarządzających" to jedno, ale między pracownikami też słabo. Każdy każdego obgaduje jak tylko ma okazje. Jedno łączy pracowników - wszyscy od szefowej po magazyn i mechaników mają polewę z Adama.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Kverneland Group Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

Alver

Słaba atmosfera. Szefowie to prości ludzie, którzy trochę się dorobili, trochę pojeździli po świecie i myślą, że są jakimiś panami (hehehe :) ). Jak to często z takimi bywa, nie mają szacunku dla pracowników, wywyższają się, a tymczasem słoma z butów wystaje. Trudno więc o dobrą atmosferę.

Interesant

Czy mógłby ktoś wyrazić swoją opinie nt pracy w Kvetneland Toruń ? Chodzi mi głównie o stanowiska związane z handlem

Twoim zdaniem praca w firmie Kverneland Group Polska Sp. z o.o. wygląda inaczej niż opisują internauci? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Kverneland Group Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kverneland Group Polska Sp. z o.o.