Wicher Pralnia Ekologiczna

Tychy

Opinie o Wicher Pralnia Ekologiczna

lasek

to nie jest zle nie przesadzaj, w sumie to oni chyba anwet daja jeszcze wiecej niz w poprzendiej firmie w ktorej byłem

anonimowy2k16

Dowiadywałam się o zarobkach w konkurencji i przeciętny zarobek to 2500 na rękę!!!!!!!!!!!

anonim111

Ten, kto to pisze nie ma pojęcia o zarobkach w pralni. Chciałabym zarobić te 2000 netto. I proszę się nie wypowiadać na ten temat!!!

Tyszanin

Brak profesjonalizmu kurtka puchowa Nike zniszczona, rozklejone szwy ale właścicielka twierdzi że to wada technologiczna i nigdy takich kurtek nie prała chociaż na runku są od kilkunastu lat. Totalna ignorancja. Wykonana przez właścicielkę ekspertyza oczywiście na jej korzyść przez znajomą, która nazwę modelu kurtki wzięła za nazwę firmy. I w ten sposób dowiedziałem się że nie mam kurtki Nike ale firmy ACG made in China. Odradzam korzystanie z usług tej firmy.

ostatnie wypłaty ok.1300 zł z wszystkimi sobotami.

ja

od kilku miesięcy ZUS nie jest opłacany.

ja

umowy o prace 1\2 etatu, a pracuje się cały etat + wszystkie soboty. zachorujesz płacone 1/2 etatu. kiedyś będzie (jak dożyjesz w tej chemii) emerytura 1/2 emerytury.

ja

[usunięte przez administratora]. ,chyba się nawdychałaś rozpuszczalników w tej ekologicznej pralni.

Zostaw opinię o Wicher Pralnia Ekologiczna - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wicher Pralnia Ekologiczna