Opinie o Wokas-Kopalnie Torfu Spółka z o.o. w Rudnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wokas-Kopalnie Torfu Spółka z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wokas-Kopalnie Torfu Spółka z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wokas-Kopalnie Torfu Spółka z o.o. w Rudnik

Wwb

Nie polecam. Bardzo trudni ludzie, tłamszenie pracowników, żeby nie myśleli o zmianie pracy.

Nikt ważny Nowy wpis

Moim zdaniem zarządzania tyloma zakładami nie polega na chodzeniu po zakładzie i grzebanie w nosie. Panie Arturze Mariuszu proszę przyjrzeć się pracy Dyrektora Łukasza Gluta najpierw Wierzchy teraz Boronów to jest człowiek który z zarządzaniem ma nie wiele wspólnego

Jaka umowa obowiązuje w Wokas-Kopalnie Torfu Spółka z o.o. podczas okresu próbnego?

Wwb

Smart Nowy wpis

Ja bym dodał bardziej prezesa

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wokas-Kopalnie Torfu Spółka z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Łucja Nowy wpis

Tam na dole gdzieś widzę, że padła sugestia, że doceniani są tylko ci, którzy poniżają się przed panią wice-prezes. :/ Serio takie triki trzeba było robić czy to już kłamstwo jednak? Dalej w firmie na tej samej pozycji jest ta pani wice-prezes?

Skrywa

Wyzys i chamstwo od samej góry!!!

Łucja
@Skrywa

Czyli zgadasz się ze wszystkim co pisali tutaj na forum? Czy więcej byś opowiedział o ich zachowaniach? Faktycznie dosłownie nie zauważają człowieka i ludzie nie mają tutaj zdania?

Pr

Nie polecam. Przedmiotowe traktowanie, nie zauważają człowieka, który ma tylko robić i się nie odzywać.

Honorata

Ktoś jest w stanie bardziej rozwinąć o co chodzi z tym tłamszeniem pracowników żeby nie myśleli o zmianie? Jak to tam wygląda dokładnie, bo to takie ogólne opinie i szczegółów brak.

Darek

Potrzebuje informacji o tym jaka jest atmosfera między szefostwem ,a pracownikami w firmie ? Czy osoby wyżej wspierają i dają szanse na rozwój?

Joke

A pani wice prezes ładna? Bo jak tak to przychodz:) raz ja sie poniże raz ona

admin

Czy Twoim zdaniem pracownik w firmie Wokas-Kopalnie Torfu Spółka z o.o. jest dostatecznie doceniany? Skomentuj na naszym forum.

rysiek
@admin

tylko ten jest doceniany który poniży się przed panią wice-prezes

Zostaw merytoryczną opinię o Wokas-Kopalnie Torfu Spółka z o.o. - Rudnik

• Jak się pracuje w Wokas-Kopalnie Torfu Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wokas-Kopalnie Torfu Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wokas-Kopalnie Torfu Spółka z o.o.?

Wokas-Kopalnie Torfu Spółka z o.o.