Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o. Baza Paliw nr 10

Kawice

Opinie o Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o. Baza Paliw nr 10

rekrut

przy rekrutacji wybrali znajomego bez uprawnien zadnych a uprawnienia kosztowaly moj zaklad poprzedni 45 tys a przyjeli znajomego ktory cale zacie bbyl akwizytorem i sie pytam po co piszam ze mile widziane uprawnienia jak itak przyjmuja leszcza ktory cale zycie komorki srzedawal nie omieszkam meila napisac do glownych prezesow

Czy warto angażować się we współpracę z firmą Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o. Baza Paliw nr 10? Twój komentarz jest najważniejszy!

Josin
@admin 19.08.2015, 09:21

Bez nadzieja nie warto.

Zostaw opinię o Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o. Baza Paliw nr 10 - Kawice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o. Baza Paliw nr 10