Opinie o Evita Studio Mody w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Evita Studio Mody, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Evita Studio Mody o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evita Studio Mody w Kraków

Marcin Nowy wpis

Hej, czy to studio mody już zakończyło swoją działalność ?

Minim Nowy wpis

Fajnie sie pracuje

Administrator Nowy wpis

Co powiesz coś więcej o pracy w Evita Studio Mody? Czym się zajmowałeś?

minera Nowy wpis

a ja tam uważam że mają najlepsze suknie ślubne i garsonki

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Evita Studio Mody? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Jaga

Bardzo źle oceniam firmę. Na rozmowie kwalifikacyjnej szefostwo informuje, że należy przejść kilka dni testowych. W efekcie testowana jest ogromna ilość osób przez ponad 3 miesiące, a firma w dalszym ciągu nikogo nie zatrudnia. Ponadto pracodawca nie realizuje obietnic - nie oddzwania, nie informuje. Podsumowując - firma ukierunkowana na zysk kosztem pracownika. Bardzo, bardzo nie polecam nikomu.

Ja

Nie polecam nikomu!(usunięte przez administratora) zero szacunku do pracowników, wymagania nie wiadomo jakie, ciągłe zostawanie po godzinach, czym bliżej 10 każdego miesiąca, ogólna "reprymenda" jacy pracownicy są beznadziejni i wszystko robią źle, żeby tylko nie liczyć na większą wypłatę, która jest i tak po pierwsze marna a po drugie zależna od nastroju szefowej, a nie od sprzedaży. Ciągłe rekrutacje i rotacja nowych pracowników, maksymalnie rok czasu i każdy odchodzi. Szkoda czasu i nerwów.

Ja

Kiepska, duża firma co dziwne, właścicielka nie płaci dużo(usunięte przez administratora). W zimę zimno. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Evita Studio Mody - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Evita Studio Mody