SPRZĘT KOMPUTEROWY - DYSTRYBUCJA

Poland

Opinie o SPRZĘT KOMPUTEROWY - DYSTRYBUCJA

Współwłaściciel kontrahenta "firmy" Pikomp

Niestety ja muszę wyrazić bardzo, ale to bardzo negatywną opinię o właścicielu (młodym panu), który za nic ma innych ludzi, nie realizuje swoich powinności, ustawowych obowiązków prawa, olewa ludzi. Powierzchowna deklaracja poziomu współpracy międzyludzkiej nie ma żadnego potwierdzenia w zachowaniu ! Jest to "człowieczek" który jeszcze nie wie, że słowo i szacunek jest ważniejsze od pieniędzy i wygody. Nie polecam żadnemu kto chce z tym delikwentem współpracować. Tzw."Pracownicy" także lekceważą sobie obowiązki i nawet wiem dlaczego. Totalny bałagan, niechlujstwo. Zakłamanie [usunięte przez moderatora] Budowanie wizerunku na słodkich obietnicach to jedyne co ten osobnik potrafi. PRZESTRZEGAM was, to kłopoty !

Zostaw opinię o SPRZĘT KOMPUTEROWY - DYSTRYBUCJA - Poland

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPRZĘT KOMPUTEROWY - DYSTRYBUCJA