Opinie o Corporate Services Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Corporate Services Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Corporate Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corporate Services Sp. z o.o. w Kraków

Kinga Nowy wpis

Biorą do firmy po szkole zawodowej?

dddd Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie kilka lat. Dlaczego odeszłam? Słabo sobie radziłam ze stresem, a stresujących sytuacji przy zarządzaniu projektami, pilnowaniu terminów i przy bezpośrednim kontakcie z klientem pojawia się dużo. Praca w branży tłumaczeniowej jest dość trudna, czasem pracy nie ma i "pilnujesz" komputera a czasem jest jej tyle, że nie wiesz w co ręce włożyć, ale podejrzewam, że w ten sposób działają też inne branże. Co do zarobków, to wszystko jest jasno określone, nigdy nie miałam z tym problemów, wszystko na czas, bonusy świąteczne, podwyżki itd. Co do atmosfery, to wszystko fajnie, pracuje tam świetny zespół, ludzie są przyjaźni i pomocni, można zaryzykować stwierdzeniem, że panuje tam rodzinna atmosfera :) Co do szefa, to ja osobiście nie mam mu nic do zarzucenia, w sytuacjach trudnych zawsze pomagał, wspólnie opracowywaliśmy plan działania. Szef to typ choleryka, nawet jak pojawiały się jakieś konflikty i pokrzyczał, to potem stawiał na rozmowę i rozwiązanie problemu.

Aneczka Nowy wpis

Jak kształtują się zarobki na stanowiskach supervisorów?

Aneczka Nowy wpis

Jak kształtują się zarobki na stanowiskach supervisorów?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
toma

jako inżynier aplikacji mnie aciekawila ta oferta, jednka nie napislai nic o umowie, napisali zeby byc odpornym na stres, myslec logicznie, wiec zastaniam sie czy nie panuje tam jakis mobbing, skoro pisza o stresie?

Speedy Leoś

Szef to cham jakich mało, traktuje pracowników z wyższością i bluzga na nich przy każdej okazji. Ogólnie praca tam to ciągła stresówka, a nawet gdy się starasz nikt tego nie docenia. Jeśli chodzi o samych pracowników to banda zastraszonych, biednych ludzi, którzy nawet boją się zapukać do pokoju pana i władcy, by nie zostać zmieszanym z błotem. Dodatkowo często nie płaci się rachunków na czas. Ponadto szef tej zacnej spółki jest naprawdę marnym fotografem :D Odradzam pracę/współpracę! Przy pracy w oborze będziecie lepiej traktowani :D

Mała

Praca tam to harówka, ale teraz wszędzie tak jest, więc to nie to jest powodem tak niskiej oceny. Najgorszy jest szef. Facet ma paranoję, uważa, że wszyscy chcą go okraść i oszukać. Do tego niestety zdarza mu się bluzgać na pracowników. Generalnie szef, który nigdy nie dotrzymuje złożonych obietnic, nie ufa nikomu i do tego jest chamem. Omijajcie z daleka! PS: Moja opinia dotyczy firmy tłumaczeniowej.

kandydat
@Mała

potwierdzam. Miałem styczność z tym panem, który w powierzchownym kontakcie biznesowym może być przekonujący i rzetelny. Niestety później okazuje się, że traktuje ludzi, albo potencjalnych pracowników jak śmieci, które powinny całować go po nogach za rzucone ochłapy. Niestety wówczas nie mogłem znaleźć opinii na temat tej firmy i zmarnowałem masę czasu wiążąc nadzieję na współpracę. Jeśli ktoś ma paranoję, że wszyscy chcą go oszukać to świadczy niestety o nim, że sam ma takie podejście do ludzi i interesów.

man

Jesli jest to firma związana Imact Management - uciekajcie...No chyba, że chcecie pracować za free :) Poczytajcie opinie na temat Impactu

polak maly

chyba nie w tej związanej z impact managementem ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Corporate Services Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Corporate Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Corporate Services Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Corporate Services Sp. z o.o.