Kompresor-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Bąk

Katowice

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Kompresor-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Bąk
1 1 6 1

Opinie o Kompresor-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Bąk

Anna

Hej, jak kształtuje się obecna sytuacja w Kompresor-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Bąk? Czy ktoś na początku kariery zawodowej mógłby liczyć na stanowisko w firmie, możliwość doskonalenia się? Czy odpowiada wam wysokość zarobków?

Administrator

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność zatrudnionych osób. Czy podobnie jest w Kompresor-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Bąk? Napiszcie, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

la

skoro chodziły różne słuchy @filistyn to może warto to zweryfikowac po roku? Kto się wypowie (prosze o informacje od praconwików) w temacie tej firmy? Zgadzam się także z @filistyn że atmosfera gra w moim oodczuciu kluczową rolę w kwestii zatrudnienia

JT

Firma kogucik, zero fachowości i doświadczenia NIE POLECAM !!

Spec.Mechanik.

W/w firma robiła u nas remont spreżarki,tragedia.Nie polecam.

lol

że to żenada...

Zostaw opinię o Kompresor-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Bąk - Katowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompresor-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Bąk