Kompresor-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Bąk

Opinie o Kompresor-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Bąk

Filtruj opinie po kryteriach:

Anna
 Opinia

Hej, jak kształtuje się obecna sytuacja w Kompresor-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Bąk? Czy ktoś na początku kariery zawodowej mógłby liczyć na stanowisko w firmie, możliwość doskonalenia się? Czy odpowiada wam wysokość zarobków?

Opinia

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność zatrudnionych osób. Czy podobnie jest w Kompresor-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Bąk? Napiszcie, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

la
 Opinia

skoro chodziły różne słuchy @filistyn to może warto to zweryfikowac po roku? Kto się wypowie (prosze o informacje od praconwików) w temacie tej firmy? Zgadzam się także z @filistyn że atmosfera gra w moim oodczuciu kluczową rolę w kwestii zatrudnienia

JT
 Opinia

Firma kogucik, zero fachowości i doświadczenia NIE POLECAM !!

Spec.Mechanik.
 Opinia

W/w firma robiła u nas remont spreżarki,tragedia.Nie polecam.

Tak1Nie

lol

że to żenada...

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Kompresor-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Bąk - Katowice