Opinie o Kompresor-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Bąk w Katowice

Kompresor-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Bąk
1 1 6 5 1
Anna Nowy wpis

Hej, jak kształtuje się obecna sytuacja w Kompresor-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Bąk? Czy ktoś na początku kariery zawodowej mógłby liczyć na stanowisko w firmie, możliwość doskonalenia się? Czy odpowiada wam wysokość zarobków?

Administrator Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność zatrudnionych osób. Czy podobnie jest w Kompresor-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Bąk? Napiszcie, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

la Nowy wpis

skoro chodziły różne słuchy @filistyn to może warto to zweryfikowac po roku? Kto się wypowie (prosze o informacje od praconwików) w temacie tej firmy? Zgadzam się także z @filistyn że atmosfera gra w moim oodczuciu kluczową rolę w kwestii zatrudnienia

JT Nowy wpis

Firma kogucik, zero fachowości i doświadczenia NIE POLECAM !!

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Spec.Mechanik.

W/w firma robiła u nas remont spreżarki,tragedia.Nie polecam.

Tak1Nie

lol

że to żenada...

TakNie

Zostaw opinię o Kompresor-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Bąk - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie