Wojas Trade

Gliwice

Opinie o Wojas Trade

kukimasi

no praca w jakimkolwiek sklepie obuwniczym/odziezowym nie jest praca marzen, ale na zdobycie dosiwadczenia zawodowego jest okej, chyba ze ktos chce awansowac to wtedy okej, inaczej podchodzi do pracy z formalnych rzeczy to tyle, ze wyplaty i premie w wojasie przychodza terminowo

Minoga

Uważam że spoko się tu pracuje. Bez zachwytu ale jest po proetu okej. Kasa niezła, w terminie. Atmosfera całkiem fajna na luzie. Bedę chyba zaraz awansowac na zastępce kierowownika więc bardzo się cieszę bo można się tu rozwijać. Zastępca kierownika już fajnie wygląda w cv.

k.

Chwilami jest ciężko, zwłaszcza w weekendy, ale wiedziałam na co się piszę. Oprócz tego w tygodniu jest bardzo spoko. Wypłaty są okej. Nawet lubię tą pracę, popracuję tu jeszcze na pewno długo.

ALA

Dobra praca, dobry pracodawca, uczciwy. Dobrze mi sie pracuje, kasa dobra, terminowo przychodzi. Nic dodać nic ująć.

Zostaw opinię o Wojas Trade - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojas Trade